2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

وجترین داریم 

و ویگن یا وگان

وجترین اگه تخم مرغ یا لبنیات حیوانی توی نون شیرینی و... باشه می خورن و مشکلی ندارن بعضیا مرغ یا ماهی هم می خورن

ولی ویگن یا وگان هیچ نون فراورده حیوانی نمی خوره. نون لبنیات از حیوانات نباید باشه

هرنوع گوشت و تخم مرغ حذف میشه

حتی خوراکی که می خورن ژلاتین (اگه اشتباه نکنم) حیوانی نباید داشت باشه

لوازم آرایشی یا هر وسیله دیگه که استفاده می کنن باید animalc cruelty free باشه یعنی روی حیوانات آزمایش نشده باشه

که باز دسته های مختلفی داره

خام خوار، یا عده ای که فقط میوه می خورن و... 

بله من و همسرم گیاهخواریم الان یکم دستم بنده لایکم کن میام سر فرصت بهت میگم 

نی نی دارین؟تی وی یدونه مستند بود زنه نوزادش رشد نمیکرد دکترقبل اینکه اینا بگن  گفت گیاهخوارین پروتیین لازم به بچه نمیرسه

لبنیاتم نباید خورده بشه 

ببین من وگان نیستم ب جای شیر میتونی شیر سویا بخوری باطعم های متفاوتی وجود داره الانا توی نت دیدم از شیر نارگیل خامه میگیرن پنیر گیاهی آلیماهم شبیه پنیره ولی خوب ن ب خوش طعمی پنیر توی نت سرچ کن وگان ی عالمه چیزای میاد تازه از شیر سویا پنیر میگیرن پنیر توفو 

وجترین داریم  و ویگن یا وگان وجترین اگه تخم مرغ یا لبنیات حیوانی توی نون شیرینی و... باشه می ...

ممنونم عزیزم اره هر چیزی مربوط به حیواناته حذف میشه 

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣
ممنونم عزیزم🙏😍

خواهش میکنم مثلا طرز تهیه کیک وگان هم دیدم 

بگردی پیدا میکنی

تهرانی؟اگ تهرانی برات آدرس ی سایتی رو بذارم ماست دوغ پنیر پیتزای وگان من تهران نیستم پنیرپیتزاشو میخواستم بگیرم دیدم تا شهرستان ۵۰ تومن فقط پول پیک میشه

2706