2733
2739
چه جالب با زبون میشه درست کرد اما همین که بازبون خوش چی بگی من بلد نیستم  

من خودم شر ب پا کردم خودمم رفتم پیشش ولی از خداش بودبرم 😂😂 چون تا رفتم شروع کرد ب اینکه چیکارا کنه واسم، تو دعوا خودش میدونست حق بامنه ولی کم نمیاورد

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
چقدر سعی میکنید مطالعه کردنتون رو توی سر دیگران بکوبید،ب جای اینکه گوشاتون و محکم بگیرید ک نظر ...

دوست عزیز اتفاقا من امیدوارم به مشکلی که من اشاره کردم نرسید با این رویه ای که پیش گرفتید مگرنه من که تا الان خداروشکر زندگیم خوب بوده وهست و خواهد بود و بله میزنم چرا نزنم همونطور که گفتم باز هم میگم باید تفاوتی بین کسی که میخوانه و نمیخونه باشه یا نه ؟ که البته خداروشکز همینجا مشخص شد . 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز اتفاقا من امیدوارم به مشکلی که من اشاره کردم نرسید با این رویه ای که پیش گرفتید مگرنه من ک ...

جو_گیر_نباشیم#  

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️
نیامدم اطلاعاتم رو به رخ کسی بکشم... منم تا دلت بخواد مطالعه کردم... ولی طرز بیان شما اصلاخوب نیس.من ...

میدونید مساله چیه ؟ شما کلا نمیگیرید من چی میگم !‌بعد ریختید سر من بابا جان من میگم شنا زندگی مشترک دارید مشترککککک یعنی باایییید با هم پول بدید برای زندگی برا خودتون هم داشته باشید نه این که تو این وضعیت مثل از خود متشکر ها تو خونه بشینید پشت هم هم بچه بیارید شوهر بدبخت بره ۳ تا کار بکنه تا پول ۴ نفر و بده !‌این حرف من ثابت شده است شما اگر از مشاوز بخونی یا کتاب زنان زیرک رو بخونید میفهمید ! که البته نه شما به یک چیز دیگه کلا گیر دادید که بحث رو به حاشیه بکشونید !

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2728
جو_گیر_نباشیم#  

وقتی# - جوابی ـ نداریم ـ بحث ـ رو ـ عوض ـ نکنیم   

میدونید مساله چیه ؟ شما کلا نمیگیرید من چی میگم !‌بعد ریختید سر من بابا جان من میگم شنا زندگی مشترک ...

من اون کتابو خوندم... فیل های سرکش هم مشابه همینه... میگم مردا بعضیاشون لیاقت ندارن باید خرج گذاشت رو دستشون

میدونید مساله چیه ؟ شما کلا نمیگیرید من چی میگم !‌بعد ریختید سر من بابا جان من میگم شنا زندگی مشترک ...

خب ما شیش ساعته داریم میگیم مستقل بودن خوبه در امد داشتن خوبه شما اصلا انگار کامنتای مارو نمیخونید 😂

مرسی ک مطالعت بالاس دیگ لازم نیست تو جواب کامنتم اینو دوباره تکرار کنی میدونیم شیشتا کتاب خوندی

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️
من اون کتابو خوندم... فیل های سرکش هم مشابه همینه... میگم مردا بعضیاشون لیاقت ندارن باید خرج گذاشت ر ...

خب چرا از اول با اون آدم ازدواج کرد ؟

2740

ایقدر مطالعه من فشار آورده یعنی ؟