2733
2739
آره خب منم بلد نیستم ولی مثلا بهش میگم فلان چیزو میخام راحت میگه پول ندارم منم بهم برمیخوره دیگه چیز ...

قشنگ بهش بگو من روم نمیشه ب بابام یا مادرم بگم فلان چیزو بخرن برام چون وختی زنه توعم شما باید حواست باشه ی بار بابام بخره دوبار بخره دفعه سوم نمیگه مگه تو شوهر نداری

وختی تو عقدی و شوهرت اینجوریه انگار رو هوا معلقی هچ کس ب دادت نمیرسه

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خب منم بلد نیستم ولی مثلا بهش میگم فلان چیزو میخام راحت میگه پول ندارم منم بهم برمیخوره دیگه چیز ...

من با شوهرم قهر بودم ی هفته چون بهش گفتم پول بده میخوام چیز میز بخرم نداد، بعد قهرم رفتم بغلش کردم بدون اینکه چیزی بگم شروع کرد گفت یه وام میگیرم فلان چیزارو عوض میکنم برات، شب بریم مسافرت؟، عصری بریم بازار خرید کنیم، مرد راحت رام میشه ولی من اولش با دعوا بهش گفته بودم

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2731

بگو وقتی زن گرفتی باید فکر اینجاشم میکردی زن خرج داره برو کار کن پول درار من میخام پول ندارم بپوشم؟یا شکمم و با پول ندارم سیر کنم؟بخدا کوتاه بیای همش باعث پس رفت توی زندگیتون میشه شوهرتم تنبل بار میاد بزار بدونه وظیفشه ک خرج کنه

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️
من با شوهرم قهر بودم ی هفته چون بهش گفتم پول بده میخوام چیز میز بخرم نداد، بعد قهرم رفتم بغلش کردم ب ...

چه جالب با زبون میشه درست کرد اما همین که بازبون خوش چی بگی من بلد نیستم 

2738
من فکر کنم شما کلا نمیفهمید من چی میگم من میگم خانم باید برای خودش کار کنه و مستقل باشه آره ازدواج م ...

نیامدم اطلاعاتم رو به رخ کسی بکشم... منم تا دلت بخواد مطالعه کردم... ولی طرز بیان شما اصلاخوب نیس.منم خودم کار میکنم ولی همسرم باید ماهیانه چیزیو برای خریدای من در نظر بگیره. از قدیم گفتن زنی که خرج نداره ارج نداره... چون اوایل همسرم میگفت تو که درامد داری خودت برو خرید ولی عادت کرد که یک خانم هم خرج داره... 

چه جالب😁😁😁دقیقا همیشه میگم کدومش درسته ب خودم برسم یا برا خونه خرج کنم،گیج دارم میشم ،کدوم بهتره؟ ...

اسلام دین اعتداله؛ تو همه ی زمینه ها حد وسط رو بگیریم خوبه؛ ولی اینقدر هزینه های زندگی بالا رفته ک پولی نمیونه بعد از خرج واجبات ک ب ما برسه 

من فکر کنم شما کلا نمیفهمید من چی میگم من میگم خانم باید برای خودش کار کنه و مستقل باشه آره ازدواج م ...

چقدر سعی میکنید مطالعه کردنتون رو توی سر دیگران بکوبید،ب جای اینکه گوشاتون و محکم بگیرید ک نظر دیگران و گوش ندیدن و حرف خودتون رو ب کرسی بنشونید بهتره ک سعی کنید منظور بقیه دوستان رو درک کنید،کار کردن و استقلال داشتن خیلی خوبه ولی ی چیزهایی ب اسم سیاست زنانه برای محکم کردن زندگی همیشه بوده و هست ،امیدوارم توی زندگی با این روشی ک پیش گرفتین موفق بشین و  هرگز و حرفای ما نرسید

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️
چقدر سعی میکنید مطالعه کردنتون رو توی سر دیگران بکوبید،ب جای اینکه گوشاتون و محکم بگیرید ک نظر ...

والا بخدا. مردا اگه فکر کنن زن خرج نداره یا یه زن دیگه میگیرن یا اینکه جور دیگه خرج میکنن

2706