2737
2739
عنوان

عفونت رحم توروووخدااابیاین

93 بازدید | 14 پست

خانوما من چن ساله ب عفونت رحم ولگن دچارم اوایل نرفتم درمان حالا مقاوم ب درمان شده نه قرص نه سرم انتی بیوتیک اصلا اثرنمیذاره تب شدیددد دارم بدنم میسوزه خستگی زیاد ترشحات بدبو متاسفانه دکترام اهمیت نمیدن توروخدااا هرکی بلده یه درمان خونگی برا ازبین بردن عفونت رحمم بده تاعمردارم دعاش میکنم بخداااا ب مرز خودکشی رسیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

پیش مامای خونگی میتونی بری برو

یا طب سنتی اسلامی و...

خالم میگفت دنبه گوسفند تازه و روغن زیتون و خرمای سیاه میکوبن له بشه و میذارن داخل پارچه تمیز مثلا گاز استریل،

اندازه خرما سیاه باشه یکی دو دور   دورش پارچه بپیچ  و بذار یخچال خنک بشه سفت بشه هر شب یکی بذار  پنج شیش شب استفاده کن میریزه بیرون عفونتارو

عنبر نسا همیشه خوب نیس بعضی وقتا ضرره 

عفونتو سفت میکنه داخل رحم میمونه 

من خودم یکماه ازین دستوری ک گفتم استفاده کردم و تاثیرشو دیدم 

چیز ضرر داری نیست نگران نباش 

بازم تصمیم دارم درست کنم استفاده کنم 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

اینی ک من گفتمم استفاده نکردی حتما پیش دکتر سنتی چیزی برو  نذار بمونه 

پزشکی درمانش گذراست 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از سرطان تیروئید و درمان آن، عفونت رحم و علائم آن ، سونوگرافی داپلر رنگی، تفسیر آزمایش ماموگرافی ، و سونوگرافی تعیین جنسیت دارند. تفسیر سونوگرافی و تفسیر سونوگرافی بیضه هم به صورت رایگان هستش بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید

2706