2737
2739
به درد نمیخوره
من راضی نیستم ازشون
راهکار هایی برای شیرین تر شدن زندگی هاتون:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529491
هنوز هم هستند دخترانی که تنشان بوی محبت خالص می دهد.. بکرند... نابند... احساساتشان دست نخورده است ، لمس نشده اند ، تحقیر نشده اند ، آری ، هنوز هم هستند ! نادرند ! کمیاب اند ! پاک اند ! روزی که قرار می شود کنار گوش کودکی لالایی بخوانند ، شرمشان از نام " مادر " نمی شود ! و زیر آغوش همسرشان ، چشمانشان را نخواهند بست که با رویای دیگری سر کنند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من 4سال دارم اما تازگیا خش خشی شدن یفروشنده بهم گفت اگه خش داشته باشن سرطانزاست قینتاشم انقد بالاست که ادم دلش نمیاد بریزتشون
باران یعنی نقطه چین تا خدا................................................
من با اینکه مارک و جنسش عالی بود ولی بعد یه مدت خش خشی شد و بعدشم
یه بار برنجم ته دیگ شد دیدم با ت دیگه دونه های سیاه بلند میشه دیگه استفاده نکردم
روحی فعلا از همه بهتره خخخخخخ
راهکار هایی برای شیرین تر شدن زندگی هاتون:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529491
هنوز هم هستند دخترانی که تنشان بوی محبت خالص می دهد.. بکرند... نابند... احساساتشان دست نخورده است ، لمس نشده اند ، تحقیر نشده اند ، آری ، هنوز هم هستند ! نادرند ! کمیاب اند ! پاک اند ! روزی که قرار می شود کنار گوش کودکی لالایی بخوانند ، شرمشان از نام " مادر " نمی شود ! و زیر آغوش همسرشان ، چشمانشان را نخواهند بست که با رویای دیگری سر کنند...
2740
سرویساس کارال که.توی برنامه به خانه بر میکردیم میده خیلی تعریف میکنن من استفاده نکردم

اما میکن از مواد سازکار با بدن هست ولعابش هم نمیره با قاشق استیل هم میشه غذا رو هم زد
تا جایی که من میدونم ظرفای چدن رو روکش نچسپ میکنن. اون روکش خط بیفته منم فکر میکنم سرطانزاست. من تا جایی که بشه توی استیل غذا میپزم. این ظرفای مسی که خیلی خوبه اما من توی نت خوندم بعضیا بجای قلع با سرب داخلشو سفید میکنن!!! باید از جای مطمئن آدم بگیره
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
مال من چدنه روکش داخلیش سرامیکه عالیه ضد خش
شوی دایمی لباس ژیوار کلکسیونی از بهترینهای مجلسی و اسپرت با برندهای sabra ,MANGO,party21 , NBB, و ... تلفن 77726038. 09100615363
F a c e boo k // مزون ژیوار عکس از مدلها
2706