2752
2734
عنوان

افزایش قد

| مشاهده متن کامل بحث + 210689 بازدید | 1468 پست

امیدوارم به جز نفراتی که تو صفحه اینستاگرامش از افزایش قد میگن اینجا هم کسی باشه که از نزدیک تجربه کرده باشه، یکی دوتا کاربری دیدم که مرتب در مورد توانایی این دکتر صحبت میکنن، که اصلا باور کردنی نبود که افراد عادی باشن، کاملا حالت تبلیغاتی داشت

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امیدوارم به جز نفراتی که تو صفحه اینستاگرامش از افزایش قد میگن اینجا هم کسی باشه که از نزدیک تجربه ک ...

سلام عزیزم

منم مثل شما دغدغه قد دخترمو دارم 

الان پنح سالشه .من پارسال بردم دکتر غدد .عکس مچ دست و ...سن استخوانیش دوسال کمتر از سن واقعیش بود.ویتامین دی داد چندسانت رشد کرد.

ولی کلا رشد قدش کمه .بادام میدم بهش حتی به زور .

شما که این راهو طی کردید میشه بگید من چیکارکنم دخترم قد بکشه .منو شوهرم متوسطیم

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2731

فعلا وقت ندارم کارایی که دارم انجام میدم رو بگم ، حتما در اولین فرصت کاممل میگم، فقط لینکی که بالا گذاشتم همون حرکات کششی هست که بابتش 100 هزار تومن دادم. یه سر به اون لینک و حرکات بزنید. خیلی مهمه و خوب توضیح داده

تا مدتها دخترمو پیش دکتر ربانی فوق تخصص غدد بردم، هربار بعد از کلی معطلی و شلوغیه مطب نوبتمون میشد ، ...

منم پیش این دکتر میبردم بنظرم که کار خاصی انجام نمیدادن وخیلیم معطلی داشت دیگه نبردمش

منم پیش این دکتر میبردم بنظرم که کار خاصی انجام نمیدادن وخیلیم معطلی داشت دیگه نبردمش

گویا بعضیها راضی هستن شاید برای مشکلات غدد و بیماریها خوب باشه، برای افزایش قد هیچچ

چند سالشه ؟ حرکات کششی رو جدی بگیرید، من از روزی که رفتم برای کلاس والیبال صحبت کنم همه باشگاهها تعطیل شد

چند سالشه ؟ حرکات کششی رو جدی بگیرید، من از روزی که رفتم برای کلاس والیبال صحبت کنم همه باشگاهها تعط ...

۶ سالشه نسبت به همسناش کوتاهه چون دختره میترسم بلوغ بشه بعد دیگه نتونم کاری واسش بکنم

خانوما من 22 سالمه قدم 150  برا منم خوبه سویق؟؟

والا تازگیا تا 30سالگی هم میشه افزایش قد داشت، این دکتری که من میرم، داروهای تقویتی میده، دستگاه !! ورزشهای کششی و رژیم غذایی

عزیزم من خودم ۱۳ سالگی پریود شدم قدمم ۱۵۵ بود الان ۲۴ سالمه قدم ۱۶۳ هست نگران نباش هنوز جای رشد داره ...

گمونم همه مامانا حساسن، امیدوارم همینطور باشه که شما میگی

2706