2733
2734
عنوان

میشه یه لحظه بیاین☹️😥

77 بازدید | 7 پست

سلام خانومای گل و اقایون محترم میشه لطف کنید این دوتا پرسشنامه رو پر کنید؟ 

واسه تحقیق دانشگاهی هستش

کلی دعاااااااااااتون میکنم مشکلم رو حل کنید....

یه دنیاااا ممنون

فقط بی زحمت خانوم یا اقایی که لطف کردن و وقت گذاشتن یکیشو پر کردن بی زحمت دومی رو هم پر کنن چون دوتاش بهم مرتبط. 

و اینکه تو دوتا پرسشنامه یه سوال مشترک هست که نوشته 4 رقم اخر تلفن همراه. 

میتونید 4 رقمی که خودتون دوست دارید بنویسید فقط بی زحمت دو تا پرسشنامه اون 4 تا عدد یکی باشه یعنی اگه واسه پرسشنامه اولی نوشتید 1234 برای پرسشنامه دومی هم بنویسید 1234

کلا ده دقیقه هم زمانتون رو نمیگیره. 

کلی ممنونم ازتون🙏

https://survey.porsline.ir/s/RIeUgWE

https://survey.porsline.ir/s/lUXvGUP

دومیش شماره همراه میخاد نمیتونم انجام بدم

توضیح دادم بالا عزیزم نیاز نیست شماره همراه خودتون رو بنویسید یک عدد 4 رقمی در نظر داشته باشید تو دو تا پرسشنامه همون رو بنویسید. 

ممنون از لطفتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پر کردم واست،التماس دعا

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
2742
مرسی عزیز دلم لطف کردی وقت گذاشتی  انشالله به تمام ارزوهات برسی.

😊

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 
2738