2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین ببینین رفتار مرد همسایه طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2327 بازدید | 118 پست
کجا بهش دست درازی کنه؟ چقدر همه چیز جنایی میکنید  اون خودشم متاهله اگه اسی جدی برخورد کنه و ب ...

منظورم این نیس که دقیقشو به شوهرش بگه ولی یه کوچولو طوری که خودش بفهمه من برا خودمم پیش اومده نمیدونم شایدمن خیلی ترسو بودم😢😢😢

میشه برای هدفهام یه صلوات بفرستی. ❤️❤️
خب حساس بشه. اگه اون مراقب شما نباشه پس کی باشه اون اقا رفتارش بابقیه همسایه ها جطوره؟

نمیدونم با بقیه چطوره .ندیدم ولی مااین ادمو از بقیه بیشتر دیدیم.

دختر پاییز
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوربین مدار بسته جلو در ورودیت بزار تا کاملا خیالت جم شه .ولی با ترس نمیشه زندگی کرد هر وقت واقعا کم اوردی خونت بفروش جات عوض کن.برای فروش خونه هم حتما دنبال بهانه خوبی باش که شوهرت راضی شه وبعدش همیشه تو جایی زندگی کن که بشناسی مثلا محله ای که خونواده وفامیلات زندگی میکنن وقبل خرید امار همسایه ت داشته باش .همسایه خوب از داشتن فامیل خوب بهترن.همسایه های ما ماهن خداروشکر

میدونی اگه به مدیر زنگ زده  چرا مدیر به شوهرم زنگ نزده بعد میخای زنگ بزنی برو خونت زنگ بزن چر ...

خداروشکر ما طبقه اولیم اصن اسانسور نمیخاد،کلا مجتمع ما ۶ واحده،شلوغ نیست

دختر پاییز
2731
دوربین مدار بسته جلو در ورودیت بزار تا کاملا خیالت جم شه .ولی با ترس نمیشه زندگی کرد هر وقت واقعا کم ...

ما تازه خریدیم مطمعنم حالاحالاها تعویضی در کار نیست داریم قسط میدیم.چقد خرج داخلش کردیم ولی دوربینم خوب گزینه ایه

دختر پاییز
منظورم این نیس که دقیقشو به شوهرش بگه ولی یه کوچولو طوری که خودش بفهمه من برا خودمم پیش اومده نمیدون ...

منم گفتم به شوهرم ک اومد دم در،الانم پیام دادم راستی سعی کن برا در قفل زنجیری بزنی.لازمه گاهی،گف باشه میزنم،خودشم دوزاریش افتاد دیگه.چیبگم 

دختر پاییز
ما تازه خریدیم مطمعنم حالاحالاها تعویضی در کار نیست داریم قسط میدیم.چقد خرج داخلش کردیم ولی دوربینم ...

اره مرده حساب کار دستش میاد.ولی باید دیگه محلش نکنی یه جور سنگین تا کن ونزار بفهمه ازش ترسیدی.اون داره امتحانت میکنه میخواد بدونه اهل برنامه هستی یانه؟وبعدش بازم میگم باخونوادت درجریان بزار .حالا مادری خواهری بزار راه حل بهت بدن

2740
منم خیلی ترسیدم ی جور فیلمای جنایی یادم میاد همش بیچاره ما زنا  من هنوز مستقل نیستم با خانواده ...

ایشالا همیشه خدا حافظتون باش😘😘

دیگ نمیش ب هیشکی اعتمادکرد

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
خودمم حس کردم قصدش همینه

ببین  اینجور مردا یا فریبکارن ویا بزور وارد کار میشن.اگه فریبکار باشه بعد بی محلیت خودش کنار میکشه اما اگه دومی باشه تو چاره ای نداری که حتما باخونوادت مشورت کنی .واقعا چه گرفتاری شدیا .مرتیکه اشغال ادم جربده

ببین  اینجور مردا یا فریبکارن ویا بزور وارد کار میشن.اگه فریبکار باشه بعد بی محلیت خودش کنار می ...

فک نمیکنم بتونه غلطی کنه،چون وقتی میخواد حرفی بزنه یا امشب اومد دم در دستو پاشو گم میکنه.مشخصه حول میشه عنتر

دختر پاییز
فک نمیکنم بتونه غلطی کنه،چون وقتی میخواد حرفی بزنه یا امشب اومد دم در دستو پاشو گم میکنه.مشخصه حول م ...

پس بیخیال الکی ترسیدی .ببین بهش سلام نگو اگه بهت سلام داد بدون اینکه نگاش کنی یا تند نگاهت روش بردار علیک بگو وبدونه براش مهم نیستی بعد یه مدت بیخیال این سلامم میشه.امیدوارم زود از شرش راحت شی