2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین ببینین رفتار مرد همسایه طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2332 بازدید | 118 پست
منم ازهمین میترسم.به من اعتماد داره،هرجور بخام برم بیام بپوشم...میترسم تازه شرو کنه به گیر دادن

شما سلام کرد جواب نده

در زد درو بازنکن بزار بفهمه خونه ای 

روبرو شدید اخم کن روت برگردون میره گم میشه 

اگه دیدی بازادامه داد اونموقع بگو

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
خیلی ترسیدم توروخدامواظب خودت بخصوص دخترت باش

منم خیلی ترسیدم ی جور فیلمای جنایی یادم میاد همش بیچاره ما زنا 

من هنوز مستقل نیستم با خانواده شوهرم باهمیم قراره مستقل شم ب زودی ولی کار همسرم ی شب ی شب نیس تو راهه جادس ادم چقد میترسه خداروشکر ۲ تا پسر دارم واقعا شکر در نبود شوهرم ۲ تا مرد کوچولو پیشم هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جواب سلامش هم نده
من که به هیچ مردی سلام نمیکنم
الان هسته ساله تو. این محله هیتیم همه هم مالک و. از اول بودن همین محل
خانمهای همسایه با شوهرم سلام علیک میکنن ولی من با هیچ مردی سلام نمیکنم

خوسم نمیاد اصلا یکم شل حجابم هستم دوست نداذم حرفی در. بیاد. البته کلا ینگین رنگین هستم ولی خب 

2731

بنظرم خونه اپارتمانی خیلی بده من اصلا دوست ندارم .بخاطر همچین مسایلی .حتما باخانوادت دررجریان بزار.شاید مرده یه متجاوزگر دزد باشه.خودتم اخم کن باهاش سلام وعلیک نکن.حتما سنت کمه میخواد تورت کنه دختر

منم میگم این تا حالا حرف خاصی نزده،مثلاااا ارواح عمش لز رو خیرخواهی اومده گفته،فرداروز برخوردی کنه ش ...

اره عزیزم هنوزاتفاقی نیفتاده بری به شوهرت بگی توبایدخودت مواظب خودت باشی حتی تواون ساختمون شایدیه همسایه آروم داشته باشی همونی که اصلن دلت خطورنمیکردیه بلایی خدای ناکرده بخادسرت بیاره کلن مرداقابل اعتمادنیستن فقط فقط بایددمشوبچینی بابی اعتتایی انگاروجودنداره اصلن دروبه روش بازنکن توحیاطم نرو

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
بنظرم خونه اپارتمانی خیلی بده من اصلا دوست ندارم .بخاطر همچین مسایلی .حتما باخانوادت دررجریان بزار.ش ...

اون خیلی بزرگه فک کنم ۴۰ سالش باشه،اینجوری میخوره.

دختر پاییز
اره عزیزم هنوزاتفاقی نیفتاده بری به شوهرت بگی توبایدخودت مواظب خودت باشی حتی تواون ساختمون شایدیه هم ...

اگه یباردیگه بیخود بیاد دم در واضح بش میگم که وقتی همسرم نیست نیاید دم در لدفا،درست نیست

دختر پاییز
دختر خیلی حواست باشه فیلم فروشنده رو دیدی میگن چند سال پیش تو تهران پارس ی خانومه شوهرش صبح میره می ...

میدونی اگه به مدیر زنگ زده 

چرا مدیر به شوهرم زنگ نزده

بعد میخای زنگ بزنی برو خونت زنگ بزن چرا بلندبلند جلوی در ما زنگ زدی

حس کردم سوخته درو روش باز نکردم

بخدا دلم میخاست مرده رو جر بدم

به شوهرم خیلی اروم گفتم چقدر فحش داد گفت صبر کن حسابشو میرسم به موقعه اش 

گفت افرین درو باز نکردی حتی جوابشم ندادی 😊

فقط کافیه خوشکلم باشی دیگه بدتر

بخدا من ۵ سال توی این آپارتمانم کسی منو زیاد نمیشناسه زیاد با همسایه ها جور نمیشم

شوهرم میگه سوار اسانسور شدی مرد سوار شد پیاده شو بذار اون بره

بخدا من در میام بیرون غیرممکن چندنفری بهم گیر ندن  نمیگم خیلی خوشکلما اما خب همه میگن خوشکلی خیلیم سنگینم اصلن به کسی رو نمیدم ولی نمیدونم مردا چقدر نفهمن شدن حالیشون نمیشه

شوهرمم سر همین نمیذاره برم سرکار 

توام خیلی حواست باشه بعصی مردا دیوثن

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
اگه یباردیگه بیخود بیاد دم در واضح بش میگم که وقتی همسرم نیست نیاید دم در لدفا،درست نیست

فقط اومد اصلن درو باز نکن از پشت در بگو بله 

گفت فلان چیز بگو به همسرم میگم 

بعد به شوهرت بگو ابندفعه بهشو دید بگه اقا فلانی ایندفعه کاری دارید به من زنگ بزنید ممنون میشم 

اون خودش دستش میاد

بذار بدونه به شوهرت گفتی فکری تو ذهنشم هست خراب بشه 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
اون خیلی بزرگه فک کنم ۴۰ سالش باشه،اینجوری میخوره.

شمارو گفتم سنت کمه  حتما.ولی باید بجای نی نی سایت از خونوادت مشورت بگیری اگه حس میکنی خیلی بهت پیله کرده باید یه فکری بکنی.خونه ویلایی چرا نگرفتین؟ البته اگه تو شهر بزرگ زندگی میکنی که خیلی گرونه 

ترسیدم😭

ترس نداره که 

اگاهی داشته باشی بهتر تا ندونی 

هیچی نمیشه فقط دیگه درو با نکن از پشت در جوابشو بده  و حتنا ه همسرت بگو 

بهشم دیدی محلش نکن سلام داد سرتو تکون بده اخمات پایین باشه

2706