2737
2739
سلام گلم میتونی چن تا سوالای مارو درکمال آرامش جواب بدی و روشنمون کنی؟

اگر بتونم حتما

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرح مزه نریز الان وقتش نیست ..

باچه😔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2731
خواهش میکنم مارو روشن کن بیزحمت بفرما که دلیل قطع کاربری طوفان مرگ وکاربری کارن چیه

من الان واقعا نمیدونم چرا بسته شدن و پیدا کردن دلیلش هم مستلزم کلی جستجو و زمان گذاشتن هست که الان برام مقدور نیست

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
آخه مگ میشه ینفر بدون دلیل ومدرک قطع کاربری بشه فدادشم مگ شما بدون دلیل قطع میکنین؟با حرف کاربرا؟

نه اصلا همچین موردی امکان نداره  بدون دلیل قطع شدن نداریم

2738
میتونی زحمتشو بکشی برام فرداشب؟ میدونی کیدو میگم که؟

حالا برای چی میخوایید

نه اصلا همچین موردی امکان نداره  بدون دلیل قطع شدن نداریم

ببینین

اون کاربر قطع شده خب؟

بعدم ما پرسیدیم گفتن اوندن کاربرا گفتن میرفته پی وی خانوما

بدون مدرک

اصن غیر قابل باوره 

تیکر تولدمه♥️
حالا برای چی میخوایید

نامزد دوستمون استارتره

قبلا باهاتون تویه تاپیک صحبت کردیم اگ یادتون باشه

ایشون به اسی گفتن ببین موردچی بوده 

خدانکرده نمیخاییم به اختلاف بخورن

تیکر تولدمه♥️
ببینین اون کاربر قطع شده خب؟ بعدم ما پرسیدیم گفتن اوندن کاربرا گفتن میرفته پی وی خانوما بدون مدرک ...

عزیزم من خودم نی نی یار هستم و برای بستن کاربرها باید دلیل داشته باشم و گرنه باید پاسخگو باشم به همین دلیل با قاطعیت میگم این کاربر حتما خطای مشخصی داشته که تعلیق شده

عزیزم من خودم نی نی یار هستم و برای بستن کاربرها باید دلیل داشته باشم و گرنه باید پاسخگو باشم به همی ...

میشه روشنمون کنی؟

خواهشمیکنم

باعث یه ناراحتی شده

ممنون میشم اگ بتونی مدرک به اسی نشون بدی

تیکر تولدمه♥️
2706