2733
2734

سمی شده بودش دیدم دارم غرق میشم ذهنم زندگیم خسته شدم نمیدونم چمه گرچه زیاد هم اهلش نبودم ولی بازم عصبی میشدم یچیزای رو میدیدم الان ک نگا میکنم همگی شدن ب اینکه ت چش باشن هرطوری ک شده با هر هنری بی ارزشی سم خالص تازگیا میرفتم خیلی عصبی میشدم نمیدونم چرا چن هفتس حالم خوب نیس تمرکز ندارم خستم همش حالو حوصله ندارم ساکت میشم خانوادم نگرانم هستن اما جوابی ندارم بهشون بدم چون خودمم نمیدونم چمه اصلا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من چن وقته اینستاگرام رو حذف کردم خیلی حس خوبی دارم

هزار سال پیاده طواف کعبه کنی قبول حق نشود گر دلی بیازاری                                                دستی که گل میده خودشم بوی گل میگیره مهربونی از بین نمیره، یه روزی یه جایی بهت برمیگرده:) 

چقد مص منی منم حوصله هیچی ندارم هیچ امید و انگیزه ای برای زندگیم ندارع بی هدفم نمیدونم چی میخام از زندگی صب تا شب دراز میکشم ت این گوشی لعنتی ز این گوشی متنفرم از اتمام متنفرم دلم میخاد صب تا شب برم کلاس باشم اصلا سر کار برم فقط خونه لعنتی نباشم دلم میخاد انقد سرگرم باشه نرم تو گوشی ولی نه پولشو داریم که برم کلاسای تفریحی نه میزارن برم سر کار بی هدف ترینم 

چند سالته شما؟

تاحالا شده یکیو انقد دوست داشته باشی که بابت اسیب هایی که بهت زده درکش کنی...؟

اینستا باعث افسردگیه انگار شده میدون مسابقه کی از کی بهتره 

انگار ما از همه عقبیم از لحاظ زندگی مالی عاطفی عشقی ولی اونا فقط نمایشه گرچه این نمایش هم حال آدم و بد می‌کنه منم کمتر میرم

شاید که خدا اینجوری خواسته
دلم میخواد یجا دور باشم ی خونه روستای ساکت با گوسفند گاو سگ اینا باشن چقد بهش نیاز دارم

برو باغ وحش یاباغ پرندگان 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید