2733
2734

لطفا قرصی دارویی شربتی چیزی بلدین بگین و این ک سریعترین راهو بگین ممنون💋

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

ببین. فقط پفک هندی بخور با پفیلا. تااا میتونی. 

منم تینجوری چاق شدم. راحتو ساده. نمیخواددقرص بخوریووو شربت😂💔

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
ببین. فقط پفک هندی بخور با پفیلا. تااا میتونی.  منم تینجوری چاق شدم. راحتو ساده. نمیخواددقرص ب ...

جدی میگی یا شوخی🙁

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
جدی میگی یا شوخی🙁

وا! به‌خدا راس میگم. فقط پفیلا بخور. پفک هندی. تخنه آفتابگردون. با خوراکی چاق کن خودتو که لذت ببری از چاق شدن😂💔

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
جدی میگی یا شوخی🙁

نه راس میگه هر روز چیپس خلال با یه چیپس سرکه ای بخور چاق بیشی 10 روزع بیشترمن بخوری  بهتر

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫
2738
پفیلا که کالری نداره

😂 😂 کجایه کااااری! ما پفیلا درس میکردیم تو خونه میخوردیم. الان عینهو سیب چاق شدم😂💔😬

خالم میگف چاق کننده ترین خوراکی، پفیلاس. اینم مربی شون گفده بوده

😂 😂 کجایه کااااری! ما پفیلا درس میکردیم تو خونه میخوردیم. الان عینهو سیب چاق شدم😂💔😬 خالم میگف ...

دکتر تغذیه برا رژیم لاغری به من پفیلا گفت بخورم

کالری نداره

آهنشم زیاده

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
ای بابا پس برم تو نت دربارش تحقیق کنم فکر میکردم کالریش کمه می خوردمممممم

😂 نمیدونم دیگه. برو تحقیق کن. البته خووونگیش پر کالریه ها

2706