2410
2553

لطفا قرصی دارویی شربتی چیزی بلدین بگین و این ک سریعترین راهو بگین ممنون💋

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

ببین. فقط پفک هندی بخور با پفیلا. تااا میتونی. 

منم تینجوری چاق شدم. راحتو ساده. نمیخواددقرص بخوریووو شربت😂💔

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
ببین. فقط پفک هندی بخور با پفیلا. تااا میتونی.  منم تینجوری چاق شدم. راحتو ساده. نمیخواددقرص ب ...

جدی میگی یا شوخی🙁

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
جدی میگی یا شوخی🙁

وا! به‌خدا راس میگم. فقط پفیلا بخور. پفک هندی. تخنه آفتابگردون. با خوراکی چاق کن خودتو که لذت ببری از چاق شدن😂💔

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
جدی میگی یا شوخی🙁

نه راس میگه هر روز چیپس خلال با یه چیپس سرکه ای بخور چاق بیشی 10 روزع بیشترمن بخوری  بهتر

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫
2714
پفیلا که کالری نداره

😂 😂 کجایه کااااری! ما پفیلا درس میکردیم تو خونه میخوردیم. الان عینهو سیب چاق شدم😂💔😬

خالم میگف چاق کننده ترین خوراکی، پفیلاس. اینم مربی شون گفده بوده

😂 😂 کجایه کااااری! ما پفیلا درس میکردیم تو خونه میخوردیم. الان عینهو سیب چاق شدم😂💔😬 خالم میگف ...

دکتر تغذیه برا رژیم لاغری به من پفیلا گفت بخورم

کالری نداره

آهنشم زیاده

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
ای بابا پس برم تو نت دربارش تحقیق کنم فکر میکردم کالریش کمه می خوردمممممم

😂 نمیدونم دیگه. برو تحقیق کن. البته خووونگیش پر کالریه ها

2706