2733
2734
عنوان

اسون ترین راه واسه ۸ کیلو اضاف کردن 🤪💕بیا تو

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 26 پست
دکتر تغذیه برا رژیم لاغری به من پفیلا گفت بخورم کالری نداره آهنشم زیاده

نمیدونم دیگه. خاله ی من مربیش میگف نخور، چاق میشی. بعدم اون خونگیا هس که تو خونه درس میکنن. اونا خیلی چاق میکنن. نه بیرونیا

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای واااااااای پس کلا اشتباه رفتم 😥😅

😂 😂 اگه خونگی خوردی، اره. اشتب رفتی🤣💔

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
نمیدونم دیگه. خاله ی من مربیش میگف نخور، چاق میشی. بعدم اون خونگیا هس که تو خونه درس میکنن. اونا خیل ...

منم تو خونه درست میکردم

بیرونیا که خیلی چربن

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2728
آره خونگی گفتم خونگی کالریش کمتره به جای شام می خوردم😂😂

😂 😂 😂 

@خابالو   .... سلام عزیزم ببخشید مزاحمتون شدم... عزیز دلم بهم با توجه به حست بگو کجا و چه موقع و به وسیله ی چه چیزی با همسرم آشنا میشم...... و همسرم  غربیه هست یانه..... و اینکه توی رشته ای که درس میخونم چه موقع ا ن شا ءالله کار گیرم میاد.... توروخدا جوابم بده.... @خابالو   ..... @خابالو    

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖
2738
@خابالو   .... سلام عزیزم ببخشید مزاحمتون شدم... عزیز دلم بهم با توجه به حست بگو کجا و چه موقع ...

سلام فداتشم خوبی

ن عزیزم مزاحم چیه

اره غریبه هس و اواسط سال اینده اشنا میشین و رشته درسیت طول میکشه ی کم اما بهترین کارو پیدا میکنی ک حقوق خوبیم داره💕

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
@خابالو   سلام عزیز دلم خوبی... شرمنده مزاحمت میشم.... عزیزم خواستم ازت بپرسم... یک لطف میکتی ...

سلام گلم فک کنم ی بار بهتون گفدم درسته؟

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
سلام گلم فک کنم ی بار بهتون گفدم درسته؟

@خابالو   عزیز دلم.... مشخصات... و خصوصیات... و درباره ی مخالفت ازتون نپرسیده بودم.... اگر جوابم... بدی ممنون میشم.. 

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖