2733
2734
عنوان

در حال مبارزه با کرونا هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 130 پست
من  با اینکه دوره ام تموم شده .هنوز عوارضش باهامه .یکم فعالیتم زیاد بشه یهو نفسم میگیره میخوام ...

من فعالیت که میکنم سمت چپم مثل کسایی که سکته کردن لرزش شدید میگیره. گوش هامم خیلی کم می شنون😷

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاشکی همه خفیف میگرفتن من با وجودی که باردارم همسرمم به شدت در مقابل بیماری ضعیفه جوری که با یه سرما خوردگی از پا در میاد مبتلا شدیم

دو روز در حد سرما خوردگی معمولی یه کم تب و سردرد و بیحالی دو سه روز بعدشم بویایی مون رو از دست دادیم نرفتیم تست بدیم فقط قرنطینه کردیم ولی خب بخاطر بویایی مطمین بودیم مبتلا شدیم

آخه دخترمم گرفته دو سالشه😭

عزیزم دخترتم خوب میشه قوی باش فک کن ی سرماخوردگیه تا میتونی روحیتو شاد نگه دار

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2731
وای واقعا من امیدوار بودم زود خوب بشم، شدید گرفتید؟؟ ما ۴ روزه

نمیدونم شدیده یا نه. اما کلیه درد داشتم بعد تبدیل د به تب و لرز بعد شد سردرد و خستگی و کم شنوایی و الانم خستگی شدید دارم و چشم درد و لرزش🤷‍♀️

چندشه دردناک نیست

یه بنده خدایی بود کرونا داشت از بیمارستان یه فیلم از خودش گرفته بود میگفت همین تستش و تا بخوای بدی و تا لوله رو از تو بینی و حلقت در بیارن ده بار جون میدی

چند روز بعدشم بنده خدا فوت کرد

حالا میخوام ببینم واسه همه همینقدر درد داره؟ 

اینم بیوگرافی من😁  به نام خدا.                              تو بیمارستان بدنیا اومدم😀. از بچگی بزرگ شدم😎.تو دوران کودکیم بچه بودم😏.خوراکی مورد علاقه ام غذاست 😐. با رفیقام دوست شدم🤞👊. شبا که میخوابم خواب میبینم😴. صبحا وقتی از خواب پا میشم بیدار شدم 😌. یه همچین اعجوبه ایم خداحفظم کنه 😎. اودافز🖐️
2740
عزیزم شما به نظرت هنوز ناقل هستی؟

بله تا ۴ هفته بعد از شروع علائم باید قرنطینه باشید دو هفته الکیه

نمیدونم شدیده یا نه. اما کلیه درد داشتم بعد تبدیل د به تب و لرز بعد شد سردرد و خستگی و کم شنوایی و ا ...

ایشالله هرچه زودتر خوب بشید😊

اینم بیوگرافی من😁  به نام خدا.                              تو بیمارستان بدنیا اومدم😀. از بچگی بزرگ شدم😎.تو دوران کودکیم بچه بودم😏.خوراکی مورد علاقه ام غذاست 😐. با رفیقام دوست شدم🤞👊. شبا که میخوابم خواب میبینم😴. صبحا وقتی از خواب پا میشم بیدار شدم 😌. یه همچین اعجوبه ایم خداحفظم کنه 😎. اودافز🖐️
انشالله خیلی زود خوب میشی عزیزم  خیلی به خودت برس و ویتامین زیاد بخور مخصوصا ویتامین c

آره میخورم اما چون بچه کوچیک دارم زیاد استراحت ندارم و مهم ترین چیز واسه بهبودی خوابه🛌

بله تا ۴ هفته بعد از شروع علائم باید قرنطینه باشید دو هفته الکیه

چرا بهداشت جهانی میگه ۱۰ روز بعد اگر تب و لرز نداشته باشید بدون دارو دیگه ناقل نیستین البته بگم من خودم دیگه بعد ۱۴ روز ناقل نبودما. 

سلام  چطوری متوحه شدید کرونا دارید  شنیدم تستش خیلی دردناکه؟  امیدوارم خیلی زود خو ...

ممنونم یکی از اعضای خانواده آزمایش خون داد و مثبت بود. ما هم همه گرفتیم و تمام علائم کرونا رو داشتیم.

چرا بهداشت جهانی میگه ۱۰ روز بعد اگر تب و لرز نداشته باشید بدون دارو دیگه ناقل نیستین البته بگم من خ ...

تست دادید دوباره؟ 

2706