2733
2734
عنوان

بیاید بگم دخترم چی گفته که معلم کادوروز معلمشو پس داد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 47832 بازدید | 459 پست
بله بله اونم دخترای این سنی دیگه

اره دیگه فکر کن بین بچه ها چنین چیزی بپیچه برن خونه بگن و یه دردسر بزرگ برای اون معلم درست میشه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گفتم اخه این چه حرفیه زدی میگه چه بدونم من بی عقل فک کردم اگه اینطوری بگم دلشو بدست میارم  چها ...

دختر  منم چهارمه.بچه چهارمی عاقله دیگه😅😅🤣🤣🤣 معلم  حق داشته بنظرم😅😅

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2731
یه سری دوستان دیگه از اونور بوم افتادن انتظار دارن چون بچه ست دیگه هیچ واکنشی نبینه

به این روش تربیتی میگن فرزندپروری که متاسفانه بچه های لوس و گستاخ تربیت میکنن

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
والا منم معلم می‌بودم جدی برخورد می‌کردم  بچه ها باید سر کلاس یه سری چیزارو در ادب تربیت برخور ...

هزار  لایک تقدیم ادب و منطق ت🧡🧡🧡

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
دیگه وقتی برگشتم از مدرسه به حدی ناراحت بودم که کلی گریه کردم  به دخترمم گفتم بازم برو معذرت خ ...

مدرسه بچه را عوض کن 

معلم خودش نیاز به یه راهنمایی داره بلد نیس با بچه چه طور رفتار کنه 

‌از حالا خار و خفیف بودن به بچه یاد نده رو عزت نفس بچه کار کن 

والا منم معلم می‌بودم جدی برخورد می‌کردم  بچه ها باید سر کلاس یه سری چیزارو در ادب تربیت برخور ...

عزیزم منم دوران ابتدایی مشابه همین کار رو کردم

ولی واقعا الان هم مودب هستم و هم هیچوقت منت کارهام رو نمیزارم. بچه واقعا بچه هست. وقتی حرف میزنه اصلا به هیچی فکرنمی کنه

من خودم معلمم چنین چیزی بشنوم ممکن فکر کنم خانوادش بهش گفتن 

خب میای انقدر زننده برخورد می کنی،چرا باید اصن والدین همچین حرفی به یه بچه بزنن،بر فرض هم گفته باشن ،میشه با بایه گفت و گو و نصیحت حلش کرد،نه اینکه با روان بچه بازی بشه

دیگه وقتی برگشتم از مدرسه به حدی ناراحت بودم که کلی گریه کردم  به دخترمم گفتم بازم برو معذرت خ ...

وای تروخدا نگو دارم از حرص میترکم طرف خودشو بااستاددانشگاه و اون بچه رو با ی آدم بالغ اشتباه گرفته حتی اگ بچه ت ۴۰ سالشم میبود   باید ب شوخی می‌گرفته این حرف رو

اگ زیر پستت کامنت گذاشتم یا تاپیک زدم یا کلا اثری از من تونی نی سایت بود دعوام کنید(خیلی میام نی نی سایت خیلییییییییییییییییی)

اینکه نامه رو پرت کرده دیگ خیلی تند رفته کار بدی کرده

ولی اینکه ماگ به شما تحویل داده کار درستی کرده

به فرزندتون یاد بدید قرار نیست در قبال هدیه از دیگران انتظار داشته باشیم

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه اس یه چیزی گفته. نه خودت نه دخترت ناراحت نباشین. دیگه اینو همه میدونن بچه ها گاهی یه حرفایی رو همین جوری رو میگن. حالا همیشه با ادب بوده این یه بار با عقل ۱۰ ساله حرف زده . والا من خنده م گرف از حرف دخترت . برخورد معلم رو نپسندیدم و استرسی ک ب دخترت بابت نمره میدی هم درست نیس بهش آسیب میزنه. 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️

این دیگه زیاده روی بوده عقده ای بازی درآورده وگرنه باید معذرت خواهی رو می پذیرفت

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2706