2733
2734
عنوان

در حال مبارزه با کرونا هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 130 پست
امکان داره مادرت بگیره ولی شما تا۳ماه احتمالا ایمن باشی

مادرمم گرفت ۳ هفتع پیش بود که تو خواب میگفت سردمه اکسیژنش ۹۵ بود بدن درد شدید سردرد خیلی شدید و تک‌سرفه و تب اکسیژن ۹۵ یعنی کرونا؟ ببخش که خیلی سوال میپرسمممممممم

ممنونم اما من اینستا ندارم🤗

توی نتم هست. ببین لینکش میاره برات

https://www.aparat.com/v/GI4Az/%D9%85%D8%B9%D8%AC%D8%B2%D9%87_%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%B1_%D8%AC%D9%88%D8%B4_%D8%B4%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C_%D9%88_%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7_%28%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرمم گرفت ۳ هفتع پیش بود که تو خواب میگفت سردمه اکسیژنش ۹۵ بود بدن درد شدید سردرد خیلی شدید و تک‌س ...

خواهش می کنم،احتمال زیاد کرونا بوده،از این به بعد هیچ کس رو خونه تون راه ندید

لینکشو کپی کن گوگل سرچ بزن

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2731
من ۴روز پیش رفتم درمانگاه بخاطر پیچ خوردگی پام.. خیلی شلوغ بود.. الان توی بینیم خشک و کیپ و کمی آبری ...

🤷‍♀️

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
استامینوفن و آزیترو و دیفن هیدرامین و جوشونده و آب هویج و آب سیب و سوپ و مولتی ویتامین و زینک پلاس و ...

من وقتی ازیترمایسین وخوردم سه روز بعدش گلاب بروتون اومدم که دولا بشم به اندازه یه لگن کوچیک ازبینیم عفونت زرد اومد به صورت مایع هنوز یادم میفته موبه بدنم سیخ میشه

ممنون

خواهش میکنم ان شا الله که خوب میشی عزیزم استراحت باید بکنی بدنت نباید فشار بیفته مایعات و ویتامینو آب سیب که واسه عفونت خوبه هم زیاد بخور