2733
2734
عنوان

در حال مبارزه با کرونا هستم.

988 بازدید | 130 پست

مراقب خودتون باشید فقط یه بیماری نیست مجموعه ای از چندین بیماریه.الان ۱۳ روزه هنوز خوب نشدم.🥺😭

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاء الله زود خوب بشی عزیزم مراقب خودت باش

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2731

عزیزم ایشالا بزودی سلامتیتو بدست میاری تو میتونی😍💪

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍

من  با اینکه دوره ام تموم شده .هنوز عوارضش باهامه .یکم فعالیتم زیاد بشه یهو نفسم میگیره میخوام خفه  بشم .بعضی وقتا هم یهو پاهام سست میشه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2738

سلام 

چطوری متوحه شدید کرونا دارید 

شنیدم تستش خیلی دردناکه؟ 

امیدوارم خیلی زود خوب بشین همه شما هم همه ی مریضای کرونایی❤️

اینم بیوگرافی من😁  به نام خدا.                              تو بیمارستان بدنیا اومدم😀. از بچگی بزرگ شدم😎.تو دوران کودکیم بچه بودم😏.خوراکی مورد علاقه ام غذاست 😐. با رفیقام دوست شدم🤞👊. شبا که میخوابم خواب میبینم😴. صبحا وقتی از خواب پا میشم بیدار شدم 😌. یه همچین اعجوبه ایم خداحفظم کنه 😎. اودافز🖐️

عزیزم چطوری درمان میکنی دکتر چه دستورات غذایی بهت داد؟

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2706