2733
2734

تحصیلات دارم الان دارم واسه ارشد میخونم 

من ۲۱ سالگی ازدواج کردم دوره لیسانس 

تو تهران که هم سنام الان ازدواج نکردن هنوز و حتی بعضی ها مسخرم کردن 

قامیلامم‌ از من بزرگ ترن اکثرا مجردا

ببین نمیتونم بگم خوبه یا بده خوبه به شرط اینکه تو سن کم صبور باشی و تحمل بالا داشته باشی ما خیلییییی سختی داشتیم واقعا گاهی میبریدم ولی خیلی از نظر روحی بزرگ شدم چون من خانواده شوهر فوق العاده بدی هم داشتم و دارم 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

۲۶ سالمه عقد شدم الان فهمیدم چقدر زوود بود

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اتفاقا الان همه میان میگند ما ده سالگی ازدواج کردیم عقلمون هم از 30 ساله ها بیشتر میرسید😑

من برعکسشو دیدم 😂

یعنی هرچییییی میخوان میگن طرفو میشورن میزارن کنار بعد میگن من دکترای آب یاری گیاهان دریایی دارم بخاطر همین دیر ازدواج کردم تووو کلا نمیفهمی 😑

Are you lost baby girl?
2731

تا سن کم و سن زیاد ازدواج از نظر شما چه سنی باشه؟ 

ب بعضیا بگی ۱۰۰ًسالگی شوهر کردم میان میگن واقعااااا؟؟؟؟؟ شوهی میکنی پرزام‌ریخت

ب بعضیام میگی ۱۴ سالگی شوهر کردم الان ۴ تا بچه دارم میگن خوشبحالت🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

به خودت اجازه بده ك شاد باشي🧚🏻‍♀️🧠🏡                     تو لياقتشو داري⛱🎈🧸

من فقط یادمه یه کاربری تازه وارد بود تاپیک زد من زود ازدواج کردم خیلی راضیم به همه هم توصیه میکنم زود ازدواج کنن!!!دعوا شد و ترکید!

اقا از هفته بعد خودم دو تا تاپیک خیانت شوهر و خساست و بددهنی و ... اونم تو پربازدید ها ازش دیدم!!!!اومدم به روش بیارم دیدم بچه اس گناه داره!!!

خلاصه هدف این بود خیلی به حرف هفده ساله ای که پارسال ازدواج کرده اعتماد نکنید چهل ساله اش رو پیدا کنید ببینید راضیه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
١٨ .١٩ کلا زیر ٢٠

نمیدونم والا خودم ۱۹ سالمه میخوام ازدواج کنم 

ولی تحت یه شرایطی 

پسره خیییییلی خوبه 

گفته حتما حتما باید ادامه تحصیل بدی 

دیگه فکر نکنم کیسی مناسب تر از این پیدا کنم

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤

عزیزم ببین ازدواج مثل یه هندونه در بسته هست ممکنه کسی سن کم ازدواج کنه اما ازدواج مناسبی داشته باشه ممکنه کسی 30 سالگی هم ازدواج کنه ولی ناراضی باشه 

نظرم اینه حتی اگر کسی سن کم ازدواج میکنه عقلانی عمل کنه پدر و مادری داشته باشه که بدونن با چه مردی طرف هستن و سبک سنگین کنن نه اینکه هر کس از راه رسید دخترشونو بدن بره 

میگن چشام سگ داره   
2706