2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی برای باردوم

| مشاهده متن کامل بحث + 8022 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ازوقتی مجرد بودم عاشق بچه بودم خواهرم زایمان کرده بود چهل روز بچه شو من نگه داشتم حتی شبها که کولیک داشت خودم نگهش میداشتم فقط وقتی شیر میخواست خواهرمو بیدار میکردم
اما حالا که خودم بچه دار شدم میبینم خیلی سخته شیرینه ولی سختی زیاد داره کلی انرژی میخواد
بچه داری واقعا سخته! به خاطر همینم ارزش و احترام مادر اینقدر زیاده!
ولی شیرینی های بچه این سختی رو برای مادر لذت بخش میکنه!
یکم که بچت بزرگتر شد همه سختی هاشم یادت میره.فقط خاطره شیرین اون تو ذهنت میمونه
Lilypie Pregnancy tickers
2742
شیرخشک هم سختی های خودشو داره، اونم باید چندبار شب بیدار شی و در اوج خواب براش شیر درست کنی.این که شبا چند بار بیدار شی بیشتر به خود بچه بستگی داره، بعضی ها 5 یا 6 بار بیدار میشن، بعضی ها هم اصلا بیدار نمیشن!
Lilypie Pregnancy tickers
2740
دوستم...
من دو تا زایمان طبیعی داشتم. اولی با اپیدورال و دومی طبیعی بدون هیچی .... دومی خیلی سریع پیش رفت. اصلا خودم باورم نمی شد... خاطره اش رو نوشتم. تو قسمت متولدین 89... فاصله شون هم دقیقا مثل مال شماست. یعنی سه سال و دو ماه... اولی دختر و دومی پسر... ولی واقعا دست تنها سخت هست. خدا خودش به هممون کمک کنه و توان مضاعف بده.
شیوا چرا دومی رو با اپیدورال نبودی>؟ من برای دومی اپیدورال میخوام
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706