2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی برای باردوم

| مشاهده متن کامل بحث + 8022 بازدید | 53 پست
گلابتون واقعا دکترت بهت اجازه طبیعی داده؟
آخه شنیدم خیلی خطرناکه!
ولی اگه ماما یا دکتر وارد باشه میشه!
امیدوارم همون طور که دوست داری زایمان طبیعی بی دردسری داشته باشی!
Lilypie Pregnancy tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من منتظر زایمان دومم هستم؛ فردا چهل هفته م تمومه ولی خبری نیست؛ زایمان اولم ۱۴ ساعت طول کشید الانم خیلی می ترسم فقط امیدوارم زیاد طول نکشه؛ فردا تولد پسر اولمه خیلی دوس دارم اینم فردا به دنیا بیاد ؛فاصلشون می شه سه سال کامل
هستی فاصله بچه ها ی منم میشه سه سال کامل...البته اگه دومی 39 هفته کامل بیاد...
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
شیوا... ببخش سوالت رو ندیده بودم. ولی مگه خاطره ام رو نخوندی؟؟ اونجا نوشته بودم که چون بعد از پاره کردن کیسه آب ، بعد از کمی که گذشت دیدن مایع کدر شده ، گفتن که نی نی مدفوع کرده و اگه اپیدورال کنم ، پروسه زایمان طولانی میشه و برای بچه خطرناکه و ممکنه کار به سزارین بکشه. دکترم گفت با دردهای خودت پیش بری ، سریع تر تموم میشه... خدایی دردها قابل تحمل بودن... ولی قسمت سخت ماجرا اونجاش بود که تو دردها باید زور می زدی که بچه بیاد بیرون... این قسمتش به نظرم سخت بود. که خدا رو شکر خیلی هم طول نکشید
نه شیوا جان پیدا نکردم خاطرتو
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
قشنگ بود عزیزم. مبارکه...
2738