2726
عنوان

درمان سرطان با طب سنتی

3992 بازدید | 18 پست

سلام دوستان. کسی تا حالا خودش یا اطرافیانش تونستن با طب سنتی سرطانشونو درمان کنن ؟؟ 

خیلی برام مهمه بدونم چون مادرم کنسر سینه داره و اصلا در شرایط جسمی روحی و سنی نیست که بتونم درمانهای جراحی و شیمی درمانی و ... روش انجام بدم. لطفا اگر اطلاعاتی درباره درمان سرطان با طب سنتی دارید بگین.

مادر بزرگم دقیقا اینطور  شد ما پیدا نکردیم ان شالله  خوب سن عزیزم 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم تهریف مهندس تک دهقان تو قزوین رو شنیدم 

ما رفتیم پیشش ولی اصلا اونجور که تعریف میکنن نیس

گروه آبی وزن شروع۶۲ وزن هدف۵۵ تاریخ شروع۹۸/۹/۱۲  دعا کنید تاعید به هدفم برسم 😍

طب سنتی درمانگر کنسر نیست

تا پیشرفت نکرده برید  متخصص خون

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

حتی بوعلی سینا هم در مورد سرطان گفته غده باید کامل از بدن درآورد.پس اول کامل غده رو دربیارید بعدا در کنارش از طب سنتی استفاده کنید.

جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه.....
ن عزیزم اصلا نمیشه دکترم با توجه به همه این شرایط به مادرتون دارو میده 

دکتر مدارک پزشکیشونو دیده گفته بدون شک فقط جراحی و شیمی درمانی و ... 

اما مادرم سنش خیلی بالاست دیابت فشارخون و چربی خون هم داره روحیه خراب و افسردگی فوق العاده شدید هم داره که مطمئنا به محض انجام این کارها از بین میره. خیلی مضطرب و مستاصلم نمیدونم چیکاررکنم 😔

سلام,  لطفا وقتی اطلاعات کافی ندارید با قطعیت در مورد چیزی صحبت نکنید,  دوست عزیز سرطان با طب سنتی قابل درمان هست اما مهم اینه که به پزشک متبحر مراجعه کنید, من خودم از افرادی بودم که بهترین پزشک ها نتونستن درمان کنن اما طب سنتی بدون هیچ تردیدی منو درمان کردن,  و همچنین به جز طب سنتی بنظرم از قانون جذب هم میشه استفاده کرد خیلی از افراد با کار کردن روی ذهنشون بیماریشونو درمان میکنن

پیج استاد سید محمد عرشیانفر رو در اینستاگرام دنبال کنید ایشون میتونن کمک کنن,  ویدیو استاد عباسمنش رو با عنوان تسلط ذهن بر جسم در گوگل ببینید خیلی کمک کننده هستن,  بسیار زیاد بودن افرادی که با کار کردن روی ذهن بدترین سرطان ها رو درمان کردن,  با ایمان و توکل و انرژی مثبت و شکرگذاری و تغییر باورها

2706