2733
2739
عنوان

از دست همسرم ناراحتم

44 بازدید | 56 پست
خیلی وقت بود نی نی سایت نیومده بودم اسم کاربری قبلیم از یادم رفته بود مجبور شدم مجدد عضو بشم
**من عضو قدیمی هستم سال 91 عضو شدم ولی خیلی وقته که نیومدم نی نی سایت کاربریم یادم رفته بود واسه همین دوبار عضو شدم**
بی خیال ما بیشتر متاهلیم درکت میکنیم
خدایا  خیلی  ممنونم که همیشه هوامو داری  خدایا زندگیمو به خودت سپردم ممیشه یه پول قلمبه بفرستی برامون که خونه بخریم  جایزه ای چیزی با خوشحالی به دست بیاریم و خرجش کنیم  یه خونه150 متری  دوتا اتاقخخواب اشپزخونه شیک دلباز روشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
طوری که من از ماشین پیاده شدم وبا پسرم تا ساعت 9 تو خیابون بندم
**من عضو قدیمی هستم سال 91 عضو شدم ولی خیلی وقته که نیومدم نی نی سایت کاربریم یادم رفته بود واسه همین دوبار عضو شدم**
2740
نمی تونستم با کسی حرف بزنم اینجام اومدم
سر اینکه بهش گفتم بریم بیرون، اومد ولی چه اومدنی تا جریمه شد عصبانی شد و شروع کرد غر زدن
2706