2733
2739
عنوان

جفت قدامی و تکون بچه

242 بازدید | 37 پست

اونایی که باردارن و جفتشون قدامیه

کمتر متوجه تکون‌خوردن بچه میشید؟

من‌توی هفته بیستوهشتم و کم‌میفهمم یام اینکه کمتر تکون‌میخوره الان.نمیدونم.ازم هم آب میاد دقیقا عین اب نه رنگ نه بو نه هیچی.

یک ماه پیشم که میومد رفتم‌واسه چک مایع دور بچه گفتن‌خوبه.

الان که کمتر تکون میخوره میترسم اب دورش کم باشه.

کیا این‌ جورین؟

یام که جاش تنگ شده کمتر تکون‌میخوره😢

نمیدونم دارم از فکر و خیال روانی میشم😢😢😢

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  

من هفته ۱۰ رفتم سنو گفت قدامیم 

الان هفته ۱۲ هستم 

کلا زوده برا تکون خوردن بچه 

اما دخترم تو ۱۶ هفتگی قشنگ  تکون میخورد 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم من خلفی ام ۲۲ هفتم کم حس میکنم ترسیدم رفتم صدای قلبشو شنیدم خیالم راحت شد 

منم رفتم صدای قلبشو شنیدموخوب بود.

ولی همش استرس دارم😭😢

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  
من ۲۴ هفته کم تکون میخوره زیاد حس نمیکنم جفتم قدامی

اخه من تکوناشو قشنگ حس میکردم‌محکم بود ولی الان اصلا محکم نیس.کم شده و اروووووم

کیسه آبت سوراخ نشده باشه

منم قدامی بودم اما خیلی تکون میخورد صبح روز زایمان تکون نمی خورد رفتم بیمارستان نوار قلب گرفت گفت برو زایمان که بچه تکون نمیخوره

تیکر بوقت تولد سه سالگی عزیز دردونه ام و به امید خدا تولد نی نی😍
2740
کیسه آبت سوراخ نشده باشه منم قدامی بودم اما خیلی تکون میخورد صبح روز زایمان تکون نمی خورد رفتم بیما ...

رفتم سونو ماه پبش چیزی نگف .

گفتش خوبه

امروز آبریزش داری؟ از قبل منم اب میومد اما از کیسه نبود

هر روز دارم.مخصوصا وقتی بلند میشم از جام.

برامن توبارداری اولم قدامی بودبچمم خیلی تکون میخورداینم قدامیه امدوزدویه تاتکون به زورخورده بوددیگه داشتم نگران میشدم ولی فک کنم خواب بودالان بیدارشد

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔
مال منم یروز محکم میزنه سه روز اصلا تکون نمیخوره یروز خیلی ضعیف اصلا منظم نیس

اره دقیقا همین جوریه

برامن توبارداری اولم قدامی بودبچمم خیلی تکون میخورداینم قدامیه امدوزدویه تاتکون به زورخورده بوددیگه ...

😭😢

2706