2733
2734
عنوان

جفت قدامی و تکون بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 37 پست
من جفتم قدامی بود آره حرکاتشو کمترمیفهمی ماههای آخر دراز که میکشیدم حرکت هاشو باچشم میدیدم واینکه گا ...

ممنونم❤

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  
عزیزم من هفته سی هستم گفتی از این هفته کمتر تکون میخوره؟ من بریچه موقعیت بچه ام جفت قدامیه برام خیل ...

اگه زابمان طبيعى بخواى بايد سفاليك باشه،اما سزارين مهم نيس،تازه برا چرخيدن تا ٣٤ اينا وقت دارى نگران نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه زابمان طبيعى بخواى بايد سفاليك باشه،اما سزارين مهم نيس،تازه برا چرخيدن تا ٣٤ اينا وقت دارى نگران ...

وای من دوس دارم طبیعی باشه.دعا کن همه چیزش خوب باشه

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  
اگه زابمان طبيعى بخواى بايد سفاليك باشه،اما سزارين مهم نيس،تازه برا چرخيدن تا ٣٤ اينا وقت دارى نگران ...

برا زایمان نمیگم عزیزم اون برام مهم نیس سزارینم بشم 

سر بچه داره کشیده و بیضی میشه تحت فشاره اما نمیچرخه

دکتر گفت اگه بچرخه احتمال اینکه گردتر بشه هست

2731
از یکی دو ماه پیش. همون موقع بهش گفتم فرستادم سونو که خوب بود

خب خداروشکر.ان شاءالله صحیحوسالم ب دنیاد بیاد و بی دردسر زایمان کنی.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
برا زایمان نمیگم عزیزم اون برام مهم نیس سزارینم بشم  سر بچه داره کشیده و بیضی میشه تحت فشاره ا ...

نگران نباش،نميدونم چرا بعضى از دكترا انقد استرس مضاعف ميدن به آدم!!من دوبار سونو رفتم بريچ بود اواخر اخراش سفاليك كلى چرخ ميزنه ثابت كه نيس،سرشم نگران نباش من نوزاد دوستم سرش بيصى بود بعد زايمان بالش و ايناشو رعايت كردن الان ٢ سالشه كاملا فرمش خوب شده

رفتم دکتر.چند روز پیش صدای قلبش خوب بود

سلام. ببخشید مزاحم میشم تو یکی از تاپیکات دیدم گفتی موشن گرافیک بلدی. من ازت چند تا سوال دارم اگه تونستی جواب بده من یه کاری بهم پیشنهاد شده باید موشن گرافیک با افتر افکت بسازم برای تبلیغات میخواستم ببینم از کجا میتونم وکتورهای آماده رو دریافت کنم برای ساخت و اینکه حتما باید روی سیستم فتوشاپ و یا الستریتور رو نصب کنم تا بتونم این فایل ها رو ایمپورت کنم؟ 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی