2733
2734
عنوان

شماام بودین ناراحت میشدین ؟؟؟ 😐😐😐😐😐😏

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 28 پست

لابد ازدعوا و حرف و حدیثای دختر خالت ترسیدن

میگن کسی که مراعات نمیکنه بیشترمراعات میشه

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصن بغض کردم واسه خودم و احترامایی ک بهشون گذاشتم 

رفت و امدتون رو کمتر کنید تا فکر نکنن وظیفس

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2742
اصلا متاسفم واسه خودم وقتی فهمیدم این قضیه رو شوهرمم پیشم بود  کلی خیلی یییییی خجالت کشیدم خب

شما با احترامتون شخصیت خودتونو نشون میدید. 

حتما هم پدر بزرگتون دلیلی داشتن، یا شاید هم مجبور شدن 

به نظرم گذشته ها گذشته، خیلی ذهنتون رو درگیرش نکنید، مهم زندگی خودتونه 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2738

عزیزم دقیقا مشابه همین رفتارو.عمم با ما و دخترعموهام داشت هرچی اونا میریدن روش این بیشتر دوسشون داش و همه کار واسشون میکرد و درمقابل هرچی ما بیشتر احترام میذاشتیم کمتر به چشم می اومدیماومدیم و از ما بدش میومد....

دقیقااا ادم اون وجهه ش جلو شوهرش از بین میره

وای شوهرم عاشق بابا بزرگم بود چون خیلی پیر نیست باهاش راحت بود 

همش میگفت بریم یسر بهشون بزنیم 

یا همه مناسبتا مثل روز پدر واسه اونم هدیه میگرفت 

خیلی از خودم بدم اومده

یعنی الان شما  از خوب بودن خودتون یا شوهرتون ناراحتید ؟ 

یعنی خوب بودن شما بستگی به رفتار بقیه داره ؟ 

اگه بقیه بد باشند شما هم بد میشید ؟ 

یعنی میخواهید بگید که  مهر و محبت شما واقعی نبوده ، و  از روی عزت نفس شما نبوده ؟ 

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.