2737
2734

اول از همه بگم اصلا از نظر مالی و مادی ب امام حسین ناراحت نیستم 

ینی اصلا ناراحت نیسم فقط برای خودم متاسفم چون خیلی از ادمایی تو زندگیم لیاقت احترام و ما نبودن 

بچه ها عروسی من و عروسی دختر خالم ب تفاوت چند ماه برگزار شد (۳/۴) ماه 

دختر خالم با تمام خاله هام حتی بابا بزرگم چندین بتر دعواشون شده و خیلی دنبال حرف میگرده مثلا میرفتیم هممون اونجا اگه ب بقییه میگفت بفرمایین ب شوهر اون میگفتن بخورین غذا تعارف نکین دعوا میکرد ک چرا حتما ب شوهر اون نگفتن بفرمایین و لفظ دیگه ای بکار بردن 

و خیلی چیزای دیگه مثلا هر بار بابا بزرگم دعوتمون میکرد شوهر من میکفت من خجالتم میاد دست خالی نرم 

همیشهههههههه گل یا شیرینی یا ماه رمضونا بامیه اینا میخرید و احترام شدید ب فامیلم میزاره و کلا ارومه و ...

بعد الان  فهمیدم بابا بزرگم و خاله هام چقدر بین ما فرق گذاشتن واسه همه چی 

اومدن عروسیم و خاله هام ۲۰۰ تومن بهم هدیه دادن و بابا بزرگم ۵۰۰ بعد عروسی دختر خالم ۳ ماه قبل من بود بهش خاله هام ۴۰۰ هدیه دادم و بابا بزرگمم ۱ میلیون 

خدا خودش میدونه بخاطر پول نیس ینی هرکسی جای من بود ناراحت میشد؟ 

میدونم هدیه و ازین حرفا و انتظاری ندارم از وجهه بی احترامی من میدونم واسه همین ناراحتم وگرنه ادم برای کلا ۱ میلیون ندید بدید نیس واقعا

شاید خالتون عروسیا و مراسمای اونا کادو زیاد داده بودن و صرفا برا جبران بوده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

منم بودم ناراحت میشدم 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
اصلا متاسفم واسه خودم وقتی فهمیدم این قضیه رو شوهرمم پیشم بود  کلی خیلی یییییی خجالت کشیدم خب

اره ادم اذیت میشه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
شاید خالتون عروسیا و مراسمای اونا کادو زیاد داده بودن و صرفا برا جبران بوده

نه عزیزم این طور نبوده اصلا خالم بخاطره اینکه همین دخترش همش دعوا داره زیاد نبود تو مهمونیا و اگ هم بود همه مث هم هدیه و اینچیزا میگرفتن همه خاله و ماننم هام منظورمه 

2706