2733
2739
عنوان

از شوهرم و خانوادش ناراحتم

224 بازدید | 27 پست

من دوسال بود عقد بودم خانواده شوهرم تمام تلاششون رو کردن ک برامون عزدسی و طلا نخرن ک همونم شد با امدن کرنا یه جشن یکی دوتفره گرفتن وتمام به  یه برادر شوهرم دارم ک چن روز قبل تر از عروسی ما عزدسی  اونا بود و تو تالار عزوسی گرفتن و براش هدیه النگو دادن و توجشن ما به من ۱۵۰ پول دادن فقط و فرداش شوهرم به خانوادش گفت عکاس عروسی پولشو میخواد ک خواهر شوهرم گفت یک ملیون میدم بقیشو خودتون بدین من میدم ولی نداده به شوهرم میگم بگو بدع میگه نمیخواد بده  میگم بزا پیام بدم میگه نه اون پولم از من گرفته ..هرچی پول دارن خرج برادر شوهرن میکنن به ما ک میرسه فقط کار هایه خونشون رو میندازن گزدن ما خستم دیگه از این همه فرق گذاشتن شما باشین چیکار میکنین برام سرویس طلا تخریدن خرید عروسی نکردن دلم باز نمیشه ازشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🙄🙄🙄🙄🙄

من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد.✨

من بودم با یکی شوهر میکردم که دستش تو جیب خودش بره

خاله بازیه مگه دو نفر ازدواج کنن یکی خرج عکاسشونو بده یکی خرج طلاشوند بده یکی خرج کفش و کلاهشونو بده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

خوب حق داری 

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
2740

مگه میشه برا شما به بهونه کرونا عروسی نگیرن؟برا برادرشوهرت چند روز  قبل شما عروسی بگیرن؟

😂😂😂😂

من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد.✨
من بودم با یکی شوهر میکردم که دستش تو جیب خودش بره خاله بازیه مگه دو نفر ازدواج کنن یکی خرج عکاسشون ...

از قدین رسم بوده مفت و مجانی ک خرج نمیکردن کل نوجونیشو جونیشو کار کرده براشون کار باغشونو کزده کار خوتشونو کرده

چقد نامردن واقعا 

زیاد اینطوری دیدم 

کاری نمیتونی بکنی وقتی یه پدر و مادر خودشون یه بچشونو بیشتر دوست داشته باشن هر چییییییی هم بگی انگار نه انگار 

شوهرتم مقصر خودشه حداقل رفت و امدشو کمتر کنه 

برا یکی دیگه خرج میکنن بعد این بنده خدا بایدکاراشون بکنه

....
من بودم با یکی شوهر میکردم که دستش تو جیب خودش بره خاله بازیه مگه دو نفر ازدواج کنن یکی خرج عکاسشون ...

هزینه و خرج و مخارج عروسی به گردن پدرومادره 

اگه نداشته باشن حرف یه چیز دیگس 

ولی اگر داشته باشن وظیفشون که بدن

....
2706