2733
2734
عنوان

از شوهرم و خانوادش ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از قدین رسم بوده مفت و مجانی ک خرج نمیکردن کل نوجونیشو جونیشو کار کرده براشون کار باغشونو کزده کار خ ...

عزیزم شما پرسیدی شما بودید چیکار میکردی منم جوابم رو گفتم

رسمه که رسمه فعلا پول تو جیب اونهاست شما هم کاری نمیتونی بکنی به جز تحمل

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

عزیزم مگر جشن یکی دو نفره هم داریم؟؟ 

و اینکه خداوند خودش فرموده تا وقتی امیدت

به بنده باشه امیدت رو ناامید میکنم

عزت نفس تون رو ببرید بالا

یه کم سخت تر، یه مقدار دیرتر بالاخره مستقل میشید 

ولی منت هیچ کس رو قبول نکنید 

2731

چرا توقع داری از اونا؟؟ برای هدیه حق داری ناراحت بشی اگر واقعا به تو اصلا تا حالا هدیه ای ندادن به جز همون ۱۵۰ و به جاری النگو دادن این یک مورد بد بوده اونم ممکنه برادر شوهر خودش خریده باشه داده باشه دستشون که جلوی فامیلای زنشون بده 

عزیزم مگر جشن یکی دو نفره هم داریم؟؟  و اینکه خداوند خودش فرموده تا وقتی امیدت به بنده باشه ا ...

غم من اینه چرا وقتی پول میدن به برادر شوهرم میدم به ما ک میرسه حمالی خوتشونو میدن 

هزینه و خرج و مخارج عروسی به گردن پدرومادره  اگه نداشته باشن حرف یه چیز دیگس  ولی اگر دا ...

کی گفته وظیفشونه ؟ قانون که میگه تا هجده سالگی از اون به بعد که حتی خورد و خوراکی هم که به آدم میدن لطفه

اگه قانون هم کاری نداشته باشیم میرسیم به فرهنگ و عرف و رسم و رسومات که نظر شخصی من اینه مردی که هنوز انقدر بلوغ اقتصادی نداره که بتونه هزینه شروع زندگیش رو جفت و جور کنه به درد ازدواج نمیخوره   حالا شما نظر دیگه ای داری محترمه ولی من که اگه پدر مادر طرف پول فراوان هم بهش بدن ولی خودش نتونه پول دربیاره برای ازدواج مناسب نمیبینم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
کی گفته وظیفشونه ؟ قانون که میگه تا هجده سالگی از اون به بعد که حتی خورد و خوراکی هم که به آدم میدن ...

بله درسته ولی رسم ما اینه ک خانواده پسر براش عزوسی میگیرن دومن اینا باغ دارن شوهر من نصف عمرشو براشون تو باغ کار کرده مجانی مس حقشه که یه عروسی براش بگیزن یا حدعقل فرقی نزازن بین بچه هاشون

تقصیر شوهرتونه شوهرمنم ۵تا برادرن همشون سر زندگیاشون بهترین زندگی بعد همه حمالیاشونو شوهر من که هشتمون گرو نهمونه میره انجام میده اصلا به اونا دیگه جرات ندارن زنگ بزنن هر روز زنگ میزنن شوهر منو از کار لنگ میکنن یه یه قرونی هم تا حالا کمکمون نکردن  هرچی هم به شوهرم میگم گوش نمیده

غم من اینه چرا وقتی پول میدن به برادر شوهرم میدم به ما ک میرسه حمالی خوتشونو میدن 

عزیزجان درست میگی همسر منم توو مخارج ازدواج اصلا حمایت نشد ولی همه کارای خونه مامانش چه فنی چه دکتر دوا و هر چی که فکر کنی با همسرمه

با اینکه توو خونه شون یک برادر بزرگتر و یکی کوچکتر مجرد داره

و هر دوشون هم گفتن باید خانواده خرج شون کنن که ازدواج کنن

ولی باور کن من همیشه خدا رو شکر میکنم که همسرم توکلش به خدا بود و با همون دست خالی کار کرد ولی جلو فامیل  منو سرفراز کرد

الان اون دلسوز خونه باباشه، خونواده منم هر کاری داشته باشن میگه بریم کمک شون

نیت تون رو واسه خدا کنید، دعای خیر پدر و مادر واسه تون عاقبت بخیری میاره