2733
2739

سلام دوستان من گوشیم رو تازه عوض کردم مخاطبینم روی سیم کپی بود وارد گوشی جدید شده و اسامی ناقص میان خوودم به صورت دستی مخاطبین رو وارد کردم ولی هرچی اون ناقص ها رو پاک میکنم مجددا برمیگردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند گرفتی ؟؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2731
۳۰۸۰ البته چند ماه پیش

اها مبارک باشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2738
آره متاسفانه این مشکل شیائومی هست 

بقیه ی آپشن های شیائومی چطوره؟

من می‌خوام شیائومی بخرم..بخرم..؟

من نوکیا داشتم ، نوکیا ماشین حساب و دفترچه یادداشت نداشت ، و هنگ هم میکرد 😔

آرزومه برم تیم ملی و مربی رزمی بشم...عاشق شعر و ادبیاتم و با نوشتن و خوندن آروم میشم...با کسی کاری ندارم اگر کاری با من نداشته باشن :) 
آره متاسفانه این مشکل شیائومی هست 

میگم گوشی شوهرم همین مدل هست

چرا ضبط مکالمه اصلا نمیگیرع رو‌گوشیش؟

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون
میگم گوشی شوهرم همین مدل هست چرا ضبط مکالمه اصلا نمیگیرع رو‌گوشیش؟

من میتونم صدا ضبط کنم عزیزم شاید اگه یه نرم افزار دیگه نصب کنه درست بشه

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم