1874
1924
عنوان

عجب غلطی کردم

323 بازدید | 39 پست

گوش های دخترم رو به اصرار خودش سوراخ کردم ۳/۵ساله امروز گوشواره ش باز شد همونی که بادستگاه میزنن گوشواره ی طلا میخواستم بندازم انقدر گریه کرد و کولی بازی کرد چشمهاش ورم کرد و خوابید

فقط موفق شدم گوشواره رو به گوشش بندازم هنوزم نبستمش

بزارید دختراتون بشن ۲۰ ساله 

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

دخترمن اذیت نکرد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

تو خوابم دستم به گوشش میخوره از خواب میپره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
بشن بیس ساله‌که‌چی بشه اینجاشو نفهمیدم

۲۰ ساله خودش بره سوراخ کنه

من دوماهگی سوراخش کردم

دردش فقط موقع سوراخ کردنش بود و تمام

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍                   ساکنان دریا پس از مدتی دیگر صدای امواج را نمی شنوند.....چه سخت است قصه ی عادت.....                           
1911

الان دارم فقط به خودم حرف میزنم چرا عقل م رو دادم دست بچه

1826
تو خوابم دستم به گوشش میخوره از خواب میپره

دختر من ۲ ماهه بود که بردیم سوراخ کردن اصلا هم اذیت نکرد 

خواب دیدم تو تابستون ۱۴۰۰ شده همه توی پارک داریم قدم میزنیم یه ویروس روده ای اومده به اسم اسهال ۱۴۰۰ همه پوشک گذاشتیم عرق سوز شدیم و داریم به هم میگیم پارسال ماسک میزدیم چقدر راحت تر بودیم
منکه سوراخ نکردم...وقتی بزرگ شد سوراخ میکنم

بزار خیلی بزرگ شه

الان خودش خواست و با اصرار خودش رفتم ولی الان کولی بازی میکنه

خب باید پماد بزنی 

پنی سیلین چشمی ،همون کوچیکای زرد رنگ 

من مثل قدیما تا یکماه نخ گزاشته بودم و چرب میکردم ماساژ میدادم لاله ی گوشش رو بعد نخ رو دور میدادم تا خشک نشه و بچسبه

بعد یکماه نخ رو دراوردم و طلا گزاشتم 

درتاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.