2737
2739

موفق باشی عزیزم. منم پس فردا کنکورمه😁 وایییی😖

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله دولتی قبول بشی، منم دولتی قبول بشم برا قبولی تو و همه کنکوری ها دعا میکنم 💐

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
2731
موفق باشی عزیزم. منم پس فردا کنکورمه😁 وایییی😖

منممممم

اینقدر استرس دارم که حد ندارع

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
انشالله دولتی قبول بشی، منم دولتی قبول بشم برا قبولی تو و همه کنکوری ها دعا میکنم 💐

انشاالله شماهم امسال دولتی قبولی 😍😁✌

سبب رونق کفر است،مسلمانی ما 💙
2740
انشاالله شماهم امسال دولتی قبولی 😍😁✌

انشالله 😍

منممممم اینقدر استرس دارم که حد ندارع

منم😨 موفق باشی گل گلی

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍
منم😨 موفق باشی گل گلی

همچنین 💐

منم جمعه کنکور دارم برا همتون ارزو موفقیت میکنم😊😊😊🤗🤗

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2706