2737
2734
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63623 بازدید | 12211 پست

سلام به استارتر

و دوستان عزیز این تاپیک

زیارت عاشورا خوانده شد

💚 ۳💚

یا امام حسین(ع)

یا حضرت زینب(س)

اعضای این تاپیک را که با عشق دارن زیارت عاشورا میخوانند به آرزوهاشون برسان

الهی آمین

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام 🌹 

السلام علیک یا حضرت زینب کبری سلام الله علیها 🌺 

سلام به همتون

انشاالله دلتون شاد، لبتون خندون باشه😍😍😍

زیارت عاشورا به نیت حاجت دل همتون خونده شد

انشاالله انشاالله خدا حاجت دل همتون برآورده کنه

الهی آمین الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به استارتر و دوستان عزیز این تاپیک  زیارت عاشورا خوانده شد 💚 ۳💚 یا امام حسین(ع) یا ...

الهی آمین الهی آمین 🤲 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
سلام دوستان زیارت عاشورا ۲💚خوانده شد یاسیداالشهدا💚 یازینب کبری💚 یافاطمه زهرا💚 الهی ک بحق عزی ...

قبول باشه گلم 🌷 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 

2728
منم زیارت عاشورا رو میخونم ولی شرمنده ک همیشه نمیتونم بیام اعلام کنم

قبول باشه گلم 🌷 🌷 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 

🍀  بسم الله الرحمن  الرحیم 🍀 🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 🌹 ⚘الحمدلله کما هو ...

سلام گلم 🌹 خوبی، قبول باشه گلم 🌷 

خوابت انشاالله خیره

انشاالله هممون حاجت روا میشیم به زودی زود

الهی آمین الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 

سومین زیارت عاشورا رو هم همین الان خوندم فقط به این نیت که معجزه شه و حاجت محالم برآورده شه   ...

قبول باشه گلم 🌷 انشاءالله خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه 🌹 🌹 انشاالله حاجتتون روا بشه 🌺 🌷 

2740
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام 🌹  السلام علیک یا حضرت زینب کبری سلام الله علیه ...

ممنون عزیزم

قبول باشه

ان شاءالله همه حاجت روا بشیم😍

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
ممنون عزیزم قبول باشه ان شاءالله همه حاجت روا بشیم😍

انشاالله انشاالله 💕 💕 💕 

🍀  بسم الله الرحمن  الرحیم 🍀

🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 🌹

⚘الحمدلله کما هواهله⚘

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷

🌺 یازهرا🌺

💚۳

🌻یا حسین ع🌻

🥀یا زینب کبری🥀

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
سلام گلم 🌹 خوبی، قبول باشه گلم 🌷  خوابت انشاالله خیره انشاالله هممون حاجت روا میشیم به زودی ...

علیک سلام گلم خیلی ممنونم 🌹🌹

قبول حق باشه عزیزم🌺❤

ان شاء الله  ان شاءالله 🤲

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
ببخشید یه سوال دارم خدمتتون، اینکه گفتین شکایت نکنید فکری و بانی، منظور شکایت چی از چله گرفتن یا ناش ...

یعنی ناشکری بخاطر مشکلاتی ک برامون پیش میاد چون همش حکمت الهیه 

منظور اینه...ناامید نشیم ازچله گرفتن وزیارت عاسورا خوندن. باایمان وبااعتقادقلبی وبااطمینان بخونیم نه اینکه بگیم من میدونم حاجتم نمیگیرم ولی میخونم  این میشه ناامیدی ودرست نیست 

2706