2733
2739
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63630 بازدید | 12211 پست
ان شاءالله یا زهرا(س) اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ممنون عزیز دلم ان شاءالله حاجت روای ...

مرسی عزیزم‌ خوشبختم مهسای عزیزم منم ثنام.🌹💚

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بسم الله الرحمن الرحیم 

زیارت عاشورا ۱۴💚۱۵💚۱۶💚۱۷💚۱۸💚۱۹💚۲۰💚خوانده شد

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

الهی ک ب حق صاحب این چله خانم فاطمه زهرا تک تکتون حاجت روابشید

التماس دعا

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سمیه جان ممنونم از همکاریت اجرت با خانوم فاطمه زهرا(س) ان شاءالله عروس خوشبخت بشی 

سلام مهسا جان ممنون عزیزم الهی حاجت روا بشی به زودی زود آبحی جان

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
2728

❤بسم الله الرحمن الرحیم❤

روز ۲۱ زیارت عاشورا خوانده شد.

الهم عجل لولیک الفرج😍

دعا گوی تک تکتون هستم التماس دعا🌺

یا زهرا(سلام الله علیها)❤😘

❤الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

السلام‌علیڪ‌یااباعبدالله‌‌الحسیݩ‌ع✋

هرصبح‌سوے

ڪرب‌وبݪاگريه‌میڪنم

هجربهشت،چاره‌نداردبجز بڪاء...

اول‌صبح‌هواےحرمت‌زد‌به‌سرم♥️‍ 

حسین‌جانم♥️

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738

بسم الله الرحمن الرحیم 

روز بیست ویکم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

یازهرا(س)💚انشاالله حاجات همه دوستان روا🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی محمد وآل محمد

💚یا زهرا س

التماس دعا اگه ممکنه برا سلامتی نایب ام صلوات بفرستید❤🙏🏻

2706