2737
2734
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63631 بازدید | 12211 پست

الهم صل علی محمد و ال محمد 

یا زهرا 

روز 9

بسم الله الرحمن الرحیم

روز 9

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک

الحمد لله رب العالمین

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسم الله الرحمن الرحیم

روز9  یازهرا

اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731

بسم الله الرحمن الرحیم

۹💚 یازهرا(س)

الهم صل علی محمدوآل محمد و عجل فرجهم 

سلام مولای من مهدی جان❤️

از شما سپاسگزارم
که هر روز رخصت می‌دهید
سلامتان کنم، یادتان کنم...

من با این سلام ها
تازه می‌شوم،
جان می‌گیرم،
پرواز می‌کنم...

من با این سلام ها
یادم می‌آید پدر دارم،
جان پناه دارم،
راه بلد دارم...

من با این سلام ها زنده‌ام...

اللهم‌عجل‌لولیک‌‌الفرج🌤

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

❤بسم الله الرحمن الرحیم❤

روز ۹ زیارت عاشورا خوانده شد.

الهم عجل لولیک الفرج😍

یا زهرا(سلام الله علیها)🥺❤

دعاگوی همه هستم التماس دعا❤

❤الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم❤

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
2738

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی محمدوآل محمد

💚یازهرا س

التماس دعا حاجت روا باشید انشاالله

سلام 

روز ۹ زیارت عاشورا قرائت شد  اللهم عجل لولزک الفرج 

خواهرای عزیزم به یاد همه بودم ،ان شاءالله حاجت روا باشید

لطفا منو از دعاهای خیرتون فراموش نکنید 

یا زهرا (س)

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

روز۹

زیارت عاشورا به نیابت از @beautifuldreams    قرائت شد اللهم عجل لولیک الفرج 💚🤲

ان شاءالله همه حاجت روا باشید التماس دعا🤲🙏❤🌺

یا فاطمه زهرا ادرکنی💚🌼 

یا صاحب الزمان ادرکنی 💚🌺

بسم الله الرحمن الرحیم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا 

فرشته جانم ان شاء الله هر چی از خدا میخوای نصیبت شه به همین زودی 

ان شاء الله همگی حاجت رواشیم 

و با آرزوی سلامتی و بهبود کامل برای سادات خانم

التماس دعا 

یا زهرا 

روز9

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

بسم الله الرحمن الرحیم ۹ اللهم صلی علی محمد و آل محمد انشاالله به حرمت اشکهای حضرت علی در فراق حصرت زهرا همگی حاجت روا به خیر شویم الهی آمین.التماس دعا دارم دوستان امشب همدیگه رو زیاد دعا کنیم

اگه راست میگی برا منم دعا کن خیلی محتاجم 

سلام علیکم عزیزم 🌹چرا دروغ بگم؟!!😊

من این سومین چله هست ک همراه سادات جان وگروه هستم ان شاء الله  خداقبول کنه هرروز هم همه رو دعا میکنم   اگه دوس داری اسمتو بهم بگو شماهم بین جمع دعاگوت باشم😊

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
بسم االله الرحمن الرحیم روزنهم  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم  یازهرا(س)💚 انش ...

سلام گلم 🌹 خیلی ممنونم ازدعای زیبات ان شاءالله 🌺

منم دعاگوت هستم ان شاء الله  حاجتروا باشی گلم💗🌷⚘

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2706