2737
2734
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63623 بازدید | 12211 پست
بسیار ممنونم خانوم چقدر خوشحال شدیم 🌹🌹🌹🌹 بسم الله الرحمن الرحیم ختم مجدد زیارت عاشورا شروع 🌹 ...

سلام سادات عزیز خیلی خیلی ممنونم ازتون که واسطه خیر شدین انشالله خدا عوضشو بهتون بده انشاالله توفیق داشته باشم با رعایت همه ی نکاتی که گفتین تو این ختم شرکت کنم دفعه قبل که یه مشکلی داشتم اومدم اینجا گفتم فرداش بخش زیادیش حل شد این بار هم مطممئنم امام حسین کشی رو بی جواب نمیذاره انشالله همه اعضای تاپیک به زودی حاجت روا بشن و خیر و برکت فراوان تو زندگیشون جاری بشه التماس دعای فراوان🌷🌷💚🙏

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزان سادات جان دوباره چله زیارت عاشورا گذاشتن دوست داشتید شرکت کنید از۷آبان شروع میشه @gh73 ...

سلام عزیزم ممنون که صدام کردی ❤

الان سه تا چله شرکت کردم 

متاسفانه نمیتونم شرکت کنم🌹🌹

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
عروس خانوم و اعضای فعالتر ازبقیه ببخشید نمیتونم بعضی مواقع باشم و پاسخ بدم به همکاری ها وکمکتون ولی& ...

سلام گلم 🌹 روزتون بخیر 

ایرادی نداره عزیزم، انشاءالله که هممون به زودی زود تاپیک حاجت روایی بزنیم

خدا خیرت بده ❤️ 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2731
@پفسه     @gh73     @دلوینت     @hellosummer     به ز ...

سمانه خانممم گل هستم❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
سمانه خانممم گل هستم❤

سلام  عزیزم خوش اومدی  منور کردی جمع مارو ⚘⚘⚘

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2738
وعلیکم السلام  هیچ عیبی نداره عزیزم  شب ۱۶ اینجا باشید برای انجام صدقه و نماز دورکعتی&nb ...

اشکال نداره عزیزم درکت میکنم قسمت اعلانهات پر میشه اما فرصت پاسخگویی تک تک نداری  مشکلی نیست سادات جانم⚘⚘⚘ چشم حتما 

خواهش میکنم گلم 🌺🌺🌺

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
سلام ممنون فرشته جان همه ۵۰ نفر هم برای شما دعا میکنن ان شاءالله امیدوارم به هرچی که در دل داری بر ...

سلام گلم .نه جز چندنفرشون نمیدونن دعاشون میکنم😅

مهم خداست ک میبینه 

ان شاءالله 🙏 دیشب خوابتو دیدم بهم میگفتی دیگه تواین چله شرکت نمیکنم امیدی ندارم  ...واقعی بود یا نه؟ 

باامید اومدی یا نه؟😊

قربون شما عزیزم من به لطف شما تو این مدت هم چند تا چله داشتم که تو همشون شما رو یاد کردم انشالله خدا ...

خیییلی بهم لطف داری گلم🤗  خدا دوستت داشته ک تونستی این چله هارو شرکت کنی 🌺🌺🌺

ان شاءالله  این سری هم حاجت بزرگتو بگیری 🤲

سلام  عزیزم خوش اومدی  منور کردی جمع مارو ⚘⚘⚘

سلام بروی ماهت خوبی 😀 ممنونم قشنگ کم پیداییی الهی قوربونت برررم این حرفو نزن قشنگم با دوستانی مثل شما این تاپیک میدرخشه😊❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

@ناززززززززززی    

سلام عزیزم ما دوماهه تواین تاپیک هرروز داریم زیارت عاشورا میخونیم وبرای همدیگه دعا میکنیم چندنفر هم حاجت روا داشتیم تو جمعمون .میدونم ک حاجت سختی داری .اگه میتونی توچله بعدی همراه ما شرکت کن  استارترش سادات هستن وهمیشه دعاگوی ما .لطفا بزن رواین نوشته آبی رنگ وپیام سادات رو بادقت بخون وبا خلوص نیت شرکت کن 

من اتفاقی یاد شما افتادم حتما دعوت شدی ازطرف امام حسین ع  ومطمئنا حاجت روا میشی  

پیام استارتر ب شما برای سرکت درچله پیش رو .

سلام بروی ماهت خوبی 😀 ممنونم قشنگ کم پیداییی الهی قوربونت برررم این حرفو نزن قشنگم با دوستانی مثل ش ...

ممنونم عزیزم❤خدانکنه گلم 🌺

اره تازگیا کم میام سایت زیاد فرصت ندارم.بیشتر بخاطر این تاپیک وگزارش دعام توتاپیک دیگه ...خیلی خوشحال شدم این بار توجمع ما هستی میدونم خیلی دل پاکی و نشناخته دوستت دارم 🤗😍🌹

@1369yas    

@سینوس    

@alahe4676    

@shahrzadabd    

@haniyeh    

سلام دوستانم تواین دوماه محرم صفر توهمین تاپیک زیارت عاشورا هرروز دعاگوتون بودم.سادات جان باز چله گذاشته اگه مایلید شرکت کنید این هم پیامشون

پیام سادات ب اعضای تاپیک

2706