2733
2739
عنوان

بچه ها یه سوال دارم در مورد خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 23 پست

دقیقا منم چندبار همینطوری اومدن نمیخواستم برم پیششون چون خیلی کار مسخره ای هس دیگه نذاشتم ب جلسه های بعد برسه با هر بدبختی بود ردشون کردم(هردفه ب مامان میگم کسی رو اینطوری نذار بیان قبول نمیکنه من متنفرم از خواستگاریای چرت😒)

انگار ننه داماد خودش میخواد زن بگیره😑با عکس فرستادنم مخالفم درکل ازدواج سنتی خیلی بیخوده انگار میخوان برن کفش و لباس بگیرن😐

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
وا چرا؟

چون اشنا ک نیستن مثلا طرف کامل غریبه ای و ما حتی خانواده خودشم نمی‌شناسیم 

بعد ما کلا رسم داریم جلسه اول بیان اینطوری برا اجازه گرفتن ک بیان خواستگاری رسمی

البته این درصورتیه که کامل غریبه باشن

وگرنه مثلا خواستگارای خواهرام ک اومدن چون ی مقدار آشنا بودن برا خواستگاری رسمی زنگ زدن اجازه گرفتن  پسر هم جلسه اول اومد 

یه دونه صلوات برا حاجتم😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه گاها میان و دختر رو مثل یک جنس برانداز میکنن و میرن پشت سرشون رو نگاه نمیکنن و گاها پشت دختر و ...

حقیقتش من متاهلم 

ولی این مدل خواستگاری اصلا اطرافم ندیدم😀

بنظرم جالب اومد🙁

کلن پروسه ازدواج سنتی همینه دیگه 

ازدواج به خاطر جنسیت 

من به خاطر دوتاعلت دوست ندارم اول زنونه بیان

اول اینکه مگه میخوان بیان جنس بخرن؟اگر قرار بر پسندیده شدن هست،خب دختر هم باید پسر رو بپسنده دیگه!

دوما و دلیل مهم‌تر اینکه به نظرمن پسری که اول خانواده‌اش میان هیچ بعید نیست که بچه ننه‌ نباشه و ازینا نباشه که افسار زندگیش دستِ این و اون هست!

به احتمال زیاد همچین پسری،مستقل نیست و زندگی باهاش دردسرساز هست!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2742
حقیقتش من متاهلم  ولی این مدل خواستگاری اصلا اطرافم ندیدم😀 بنظرم جالب اومد🙁 کلن پروسه ازدو ...

نه اصلا همیشه ازدواج سنتی این نیست

همسرِ من جلسه‌ی اول خودش اومد

و حدودا ‌۶ماه با اطلاع خانواده‌ها صحبت کردیم تا همه‌چی اوکی شد

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
خب بعضیا معیارای پسرشونو میدونن اول خودشون بدون پسرشون میرن اگه دختر و خانواده اش از نظر ظاهری و فره ...

با احترام قبول ندارم حرفتونو. من اگه خانواده همسرم اول میومدن جواب رد می شنیدن چون اخلاق و فرهنگ همسرم با خانواده اش خیلی متفاوته. 

2740

ببین عزیزم،منطقی فکر کن،شما الان سن ازدواجتون هست،خوب شاید واقعا یک مورد خوب باشه که شما به این دلیل رد کنی،بعدا کسی بیاد که جلسه اول خود اقا پسر بیاد ها ولی شرایطش نصف خواستگار قبلیتم نباشه ،اینایی هم که میگن نه خووشون اکثرا تو سن مثلا ۲۰ سالگی ازدواج کردن، یا با کسی دوست بودن،پس به حرف اینا توجهی نکن،و موقعیتاتو از دست نده عزیزم

همسرم:جان منی به مختصر❤