2733
2734

بچه ها من 31 سالمه کم و بیش خواستگار دارم 

بعد بعضی ها که جلسه اول میخوان زنونه بیان یا مثلا پشت تلفن درخواست عکس دارند مامانم قبول نمیکنه و میگه من 40 سال پیش بابات جلسه اول اومد چه معنی میده تو این دوره زمونه این کارا و از این حرفها خودم هم واقعا دوست ندارم ولی خوب مثلا دیروز یه مورد با شرایط خیلی خوب تماس گرفت که میخواستند زنونه بیان جلسه اول که مامانم گفت شرمنده اگر میخوایید تشریف بیارید بدون پسر نیایید حالا دیگه نمیدونم پروندشون یا نه

به نظرتون کار مامانم درسته با توجه به شرایط سنیم؟😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من کار مادرت درسته

تو میخوای با خانوادش ازدواج کنی یا خودش؟

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
2731

همسرِ منم جلسه اول اومد

من خودم بد میدونم جلسه اول پسر نیاد،خانوادمم هم بد میدونن

حس خیلی بدی بهم میداد....

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2738
اومدنشون ضرر که نداره 

اینکه گاها میان و دختر رو مثل یک جنس برانداز میکنن و میرن پشت سرشون رو نگاه نمیکنن و گاها پشت دختر و خانوادش صحبت میکنن،ضرر نیست؟

اگر قرار بر پسندیدن باشه،خب دختر هم باید پسر رو بپسنده!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

خب بعضیا معیارای پسرشونو میدونن اول خودشون بدون پسرشون میرن اگه دختر و خانواده اش از نظر ظاهری و فرهنگی با خودشون یکی بودن جلسه بعد با پسرشون میرن

حتی خانواده دختر هم اگه مادر و خواهر پسر ببینه میتونه تا حدودی بفهمه چه فرهنگی دارن اگه حس کردن خیلی تفاوت دارن میگن دیگه تشریف نیارن

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕