2737
2739

ما داریم می ریم خونه جدید ( خونه خریدیم ) یه دختر ۸ساله و یه پسر ۶ ساله دارم که میخوام براشون تخت دو طبقه ام دی اف که پله منبری داره بخرم ، میخوام ببینم اینجا کسی داره و میتونه منو راهنمایی کنه ؟؟؟ 

ما بچه بودیم داشتیم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سوال منم هست

تو فکرشم

ولی همسرمن می گه امنیت نداره

چون بچه هام بد خوابن

فک کنم کشویی بگیری بهتره 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2742

من خواهرم برای دختروپسرش گرفته  ولی فرفورژه است 

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت

من و خواهرم داشتیم...خوبه...فقط اینکه طبقه بالا همیشه گرمتره...چون گرما بالا میره...و اونی که سرماییه بره بالا بهتره...و گرنه من خاطره بدی ازش ندارم و راضی بودیم...حریم خصوصی خوبی هم هست...دو جنس هم هستن...اگه دختره بالا باشه که هیچ...اگرم پایین بود...میتونه از این پرده فانتزی بزنه به تختش تا دید هم نداشته باشه...برای راحت خوابیدنش...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
سوال منم هست تو فکرشم ولی همسرمن می گه امنیت نداره چون بچه هام بد خوابن فک کنم کشویی بگیری به ...

حفاظ بذار برای خواهرزادهام حفاظ داره 

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
2738
سوال منم هست تو فکرشم ولی همسرمن می گه امنیت نداره چون بچه هام بد خوابن فک کنم کشویی بگیری به ...

اتفاقا اصلا از کشویی خوشم نمیاد ، فکر کن نصفه شب بالایی بخواد بلند بشه باید از کدوم طرف بیاد پایین ؟؟

تخت بچه های منم دپطبقست ولی پلش منبری نیست، نردبونیه

مال خواهرزادهای منم نردبونی خیلی راضی پایین تخت هم دوکشوبزرگ داره برای لباس 

2706