2733
2734
عنوان

راهنمایی : میخوام تخت دو طبقه واسه بچه هام بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 25 پست
حفاظ بذار برای خواهرزادهام حفاظ داره 

اگه دختره منه از حفاظم می پره پایین نمی دونم چکارش کنم

فک کن همین الان هر شب دو بار با صدای مهیب بیدار میشم فکر می کنم زلزله اومده😂😂😂تازه فاصله ش با زمین 30 سانته

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تخت کمجا براشون بگیر . خیالت راحت تره که مثلا نصف شب بخوان برن دستشویی از پله نیفتن . صبح ها هم راحت جمع میشه و فضای اتاق قابل استفاده است 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
تخت کمجا براشون بگیر . خیالت راحت تره که مثلا نصف شب بخوان برن دستشویی از پله نیفتن . صبح ها هم راحت ...

اونا جکش زود خراب میشه 

نهایت یکسال کار می کنه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
اتفاقا اصلا از کشویی خوشم نمیاد ، فکر کن نصفه شب بالایی بخواد بلند بشه باید از کدوم طرف بیاد پایین ؟ ...

از پایین پا

سوال منم هست تو فکرشم ولی همسرمن می گه امنیت نداره چون بچه هام بد خوابن فک کنم کشویی بگیری به ...

اتفاقا اصلا از کشویی خوشم نمیاد ، فکر کن نصفه شب بالایی بخواد بلند بشه باید از کدوم طرف بیاد پایین ؟؟

اگه دختره منه از حفاظم می پره پایین نمی دونم چکارش کنم فک کن همین الان هر شب دو بار با صدای مهیب بی ...

بچه های خواهر منم دوتاشون میان بالا بازی میکنن کنار تخت میتونی یه چیزنرم پهن کنی 

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
اتفاقا اصلا از کشویی خوشم نمیاد ، فکر کن نصفه شب بالایی بخواد بلند بشه باید از کدوم طرف بیاد پایین ؟ ...

از این ام دی آف ها سفارش بدید بگید هم پله های نردبونی نباشه و منبری باشه هم حفاظ داشته باشه چهار طرف

چیزای خوبین

اگه جایی تخت دو طبقه خوب و شکیل دیدید به منم نشونش بدین