2737
2734
عنوان

فولادمبارکه

| مشاهده متن کامل بحث + 7551 بازدید | 24 پست
تو خونواده ما هم زیادن که کارمند فولاد هستن! ندیدم حقوق بالای ۵ تومن... مگه مهندس و سمت بالا!  ...

در ضمن اینطور که میگید شوهرتون تو شرکتهای مهندسیش بودن که وابسته به فولاده ولی حقوقشون را فولاد نمیده اون شرکتها با فولاد کار میکنن اما حقوقش را مدیر خود اون شرکت میده.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
در ضمن اینطور که میگید شوهرتون تو شرکتهای مهندسیش بودن که وابسته به فولاده ولی حقوقشون را فولاد نمید ...

شوهرم خودش شرکت خدمات برق داره الان ، سرپرستشون بوده حقوقش انقد بوده... استخدام رسمی هم بود اما دید با حقوق کم باید زیر دست هم کار کنه و حرف بشنوه گفت ارزش نداره!

پس اینطور که شما میگید خیلی خوبه... چون عموم رئیس بانک با ۲۸ سال سابقه حقوقش ده تومنم نمیشه!

حالا چه بحثیه چی به ما اضافه میشه یا کم میشه😊 من اونطور که دیدم گفتم...

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم خودش شرکت خدمات برق داره الان ، سرپرستشون بوده حقوقش انقد بوده... استخدام رسمی هم بود اما دید ...

بله بحث کردن فایده نداره. در ضمن بانک قرار نیست حقوقشون بالا باشه اداره ما هم ۲۰ ساله سابقه نهایت ۶ تومن میگیرن. استارتر رفت و دختر خاله اشو شوهر داد ما هنوز بحث میکنیم😂هر چند خدایی برکت پول خیلی مهم تر از میزان حقوقه. ان شاءالله همه اونقدر روزی و رزقشون پر برکت بشه که دنیا گلستان بشه🌹🌹

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
بله بحث کردن فایده نداره. در ضمن بانک قرار نیست حقوقشون بالا باشه اداره ما هم ۲۰ ساله سابقه نهایت ۶ ...

آره حتما😆

ولی خب تو بحث ازدواج باید فیش حقوقی طرف ببینی 🤣🤣🤣 شوهر دختر عموم چه فیسی میومد ننش که پسرم استخدام فلان جاس!

بعد ازدواج معلوم شد شرکتی حقوقش هم ۲ تومن 😶

دیگه بحث درآمد نیس، بحث دروغه😁 به زور دارن سر میکنن بابای پسره مدام میگه چرا پس انداز ندارید؟

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2742
آره حتما😆 ولی خب تو بحث ازدواج باید فیش حقوقی طرف ببینی 🤣🤣🤣 شوهر دختر عموم چه فیسی میومد ننش که ...

من خداییش حتی روم نشده تا الان بپرسم حقوقت چنده از خواسگارا منظورمه. ولی حرفتون را قبول دارم مثلا یک موردی واسه برادرم معرفی کرده بود برادرم واسش مهمه طرفش مثل خودش کارمند باشه بعد معرف گفت کارمند فلان جاهست حتی خودم با دختزه حرف زدم گفتم اتفاقا دوست منم اداره شماست ۱۰ ساله دنبال استخدام رسمی هنوز موفق نشده ولی دختره نم پس نمیداد. بعد مشخص شد تو اون اداره کاراموزه🤣🤣جالبه خودش دانشگاه ازاد درس خونده بود گیر میداد که برادرت کدوم دانشگاه درس خونده.

نمیدونم با دروغ و دلنگ میخاند به چی برسن حالا خداییش دختر اشکال نداره شغلش خوب نباشه مرد مهم تره چون باید خرج زندگی بده ولی من میگم چرا ادم الکی دروغ بگه که پوان های مثبت بیشتری واسه خودش بسازه.

من خداییش حتی روم نشده تا الان بپرسم حقوقت چنده از خواسگارا منظورمه. ولی حرفتون را قبول دارم مثلا یک ...

والا خدا ازشون نگذره!

میگم بحث مالی مهم نیس زیاد، اما باید انقدی باشه که تو این گرونی کفاف بده!!!!

منم روم نمیشد بپرسم، به ماشین و سر و وضعشون دقت میکردم... و این که اکثرا لاف زیاد میزنن ماماناشون! ببین خودش چی میگه 🤣🤣🤣🤣

2740
مگه نمیدونی الان همه ازدواجا تجارت شده چه دختر چه پسر همه دنبال یکی هستن که یک شبه پولدار بشن. من یک ...

راست میگی. بخاطر همین طلاق هم زیاد شده. ولی تو خوب جوابشو دادی. آفرین

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
عزیزم این اقا خونه نداره بعدم بالاخره حقوق مهمه تو این دوره و گرونی و اینکه دخترخالم خودشون وضعشون خ ...

براش آرزوی خوشبختی میکنم. الهی  که شاد و سالم باشین

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......