2737
2734
عنوان

فولادمبارکه

7537 بازدید | 24 پست

سلام به خانمای خوشگل

عزیزان برا دخترخالم خواستگار اومده لیسانس برق تو فولاد مبارکه اصفهان قسمت برقش کار میکنه خواستم  ببینم شماها اطلاعی از حقوق و مزایاش دارید لطفا بگید دخترخالم میخواد جواب بده

این شرکتا زور بزنن حقوقشون ۳، ۴ تومن وگرنه کم تر...

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید دختر خاله شما به این آقا میخواد جواب بده یا به حقوق و مزایا؟؟؟

عزیزم این اقا خونه نداره بعدم بالاخره حقوق مهمه تو این دوره و گرونی و اینکه دخترخالم خودشون وضعشون خوبه

عزیزم این اقا خونه نداره بعدم بالاخره حقوق مهمه تو این دوره و گرونی و اینکه دخترخالم خودشون وضعشون خ ...

اگه سابقه داشته باشه ۱۰ میلیون میگیره و البته رسمی باشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2740
این شرکتا زور بزنن حقوقشون ۳، ۴ تومن وگرنه کم تر...

اونا که شما میگید شرکتهای وابسته به فولاده خود فولاد حقوقاشون بالا هست.

نمیدونم استارتر چیکار به دختر خاله اش و خواسگارش داره🤣🤣🤣بعدم مگه همه چی حقوقه من خودم یک خواسگار داشتم ارشد بود و رسمی فولاد مبارکه ولی نه اهل نماز و روزه بود و نه فرهنگش میخورد بهم واسه همین ردش کردم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
ببخشید دختر خاله شما به این آقا میخواد جواب بده یا به حقوق و مزایا؟؟؟

مگه نمیدونی الان همه ازدواجا تجارت شده چه دختر چه پسر همه دنبال یکی هستن که یک شبه پولدار بشن. من یک مورد یعنی خودش کارمند شرکت نفت بود. وقتی نشستیم حرف زدن فقط در مورد کار من پرسید و خونه ام از بس سوال پرسید گفتم انگار اومدی با خونه من ازدواج کنی گفتش نه من نجابت واسم مهمه اصلا دنبال مادیات نیستم خودم به اندازه کافی دارم گفتم بله مشخصه اولین سوالاتتون در مورد چیه😂😂😂

واقعا پس میگفتن حقوقشون زیاده

آخه با لیسانس نمیشه گفت مهندس یا سمت مهمی داشته باشه! کارکنان عادی هم من ندیدم بالای ۴، ۵ تومن باشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
اونا که شما میگید شرکتهای وابسته به فولاده خود فولاد حقوقاشون بالا هست. نمیدونم استارتر چیکار به دخ ...

اونا که دیدم حقوقشون ۲۷۰۰ ، ۲۸۰۰ اکثرا 

اونا که دیدم حقوقشون ۲۷۰۰ ، ۲۸۰۰ اکثرا 

عزیزم من برادرم کارمند فولاده فیشش را دیدم از خودم که حرف نمیزنم اونا لابد نیرو شرکتی هستن و تازه کار. ما هم اداره امون نیرو شرکتی داره رسمی هم داره حقوقامون باهم فرق داره

عزیزم من برادرم کارمند فولاده فیشش را دیدم از خودم که حرف نمیزنم اونا لابد نیرو شرکتی هستن و تازه کا ...

تو خونواده ما هم زیادن که کارمند فولاد هستن! ندیدم حقوق بالای ۵ تومن... مگه مهندس و سمت بالا! 

شوهر خالم که ده سال بیشتر استخدام ۴ و خورده ای میگیره! 

شوهر خودم مهندس برق یه مدت اونجا کار میکرد حقوقش ۶ تومن بود اومد بیرون

تو خونواده ما هم زیادن که کارمند فولاد هستن! ندیدم حقوق بالای ۵ تومن... مگه مهندس و سمت بالا!  ...

خودتون میگه یک مدت پس معلومه استخدام رسمی نبودن شوهرتون. من برادرم مسئول یکی از واحداست سابقه اشم نزدیک ۱۵ ساله حدود ۱۵ تومن میگیره. نمیدونم شما چه اصرار دارید بگید من مثلا از خودم میگم😊تازه قدیماشون بیشترم میگیرن. ولی از جدیدیاشون خبر ندارم فقط میدونم رسمی هاشون زیر ده نمیگیرن

2706