2737
2734
اینکه شما خسته شدید تقصیر کسی نیست خداروشکر من درامدم خوبه تو یکسال هم ماشین خریدم هم طلا کنار گداش ...

الحمدلله که لذت میبری 

من نمیبرم چندسال دیگه احتمال داره شما هم خسته بشید مثل من و دوست نداشته باشید کار کنید 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
الحمدلله که لذت میبری  من نمیبرم چندسال دیگه احتمال داره شما هم خسته بشید مثل من و دوست نداشته ...

بله حق با شماست هرچیزی ممکنه 

ولی نوع گفتن این حرف خیلی فرق داره،شما الان ی سایت علیه خودت کردی،که بد منظورت رسوندی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هام سن مدرسه که برسه یادم میمونه تحقیق کنم در مورد معلم هایی که تدریس میکنند

هر چند مکانی که هستیم بعید میدونم افراد نابلد و بدون سلامت روان استخدام کنه

ریپلای نکنید 

چون عمومی نوشتم

در جواب کسی نیست

یاد بگیریم نظر دادن رو

استارتر ممنون از تاپیکی که زدی

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
منم مثل شمام از کار خسته میشم الان چند ماهه نشستم خونه فعلا منتظر شغل دلخواهمم ک اگه خدا کمک کنه ا ...

خیلی خوبه 

خانومای شاغل و متاهل اکثرا اگر توی خونه زندگیشون راحت باشن واقعا میفهمن خیلی بی خودی خودشون رو خسته کردن دلشون میخواد از مادر بودنشون لذت ببرن و استراحت کنن 

احتمالا شما هم مثل من شدید و دیگه پول درآوردن براتون زیاد مهم نیست 

2742
نه چون با بالای ۶۰۰۰قبول شدن فضایی ان البته اگه ابتدایی و استثنایی نباشن اونا هیچی خیلیییی کم میخواد ...

دبیرستانی هستن

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
بله حق با شماست هرچیزی ممکنه  ولی نوع گفتن این حرف خیلی فرق داره،شما الان ی سایت علیه خودت کرد ...

میدونی اگر شما هم بشینی ببینی که میگن زن هایی موفقن که کار میکنن منم یادم به خستگیای خودم میفته و از کوره درمیرم 

و شما برو بخون تاپیک اصلی رو من اصلا نگفتم عابربانک

بعضیا مریضن و آدمو میخوان اذیت کنن 

مهم نیست 

هرکی خواست علیه ام بشه هرکی خواست منو میشناسه علیه ام نیست که اینم مهم نیست 

میدونی اگر شما هم بشینی ببینی که میگن زن هایی موفقن که کار میکنن منم یادم به خستگیای خودم میفته و از ...

شایدم،،من اون تاپیک نخوندم فقط دیدم همه تایید کردن شما گفتی عابربانک

حالا ی سوال چجوری تو خونه بیمه میزتی؟؟منم تو فکرشم همکارم بیمه ملت کار میکنه،،اونم تو خونه میزنه ولی لو نمیده چجوریه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
اره. کادر درمان هم خیلی سخته من سال اول سرکار لودم همیشه پادرد و جون نداشتم میومدم میخوابیدم خسته خس ...

پس الان کجا کار میکنید.منم ماما ام الان تو بیمارستان.ولی واقعا استرسش اذیتم میکنه

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2740
شایدم،،من اون تاپیک نخوندم فقط دیدم همه تایید کردن شما گفتی عابربانک حالا ی سوال چجوری تو خونه بیمه ...

خب دفتر داریم اما نمیرم هم بخاطر حاملگیم هم اینکه منشی دارم و هر نماینده بیمه یوزر پسورد داره وارد پورتفوی خودمون میشیم و بیمه نامه رو ثبت میکنیم و صادر میشه و پرونده ها توی لپ تاپ هم هستن قدیمی هارو هم زنگ میزنیم از یکماه قبل که بیمه تون رو تمدید کردیم براتون میفرستیم اونا هم پولشو پرداخت میکنن

پس الان کجا کار میکنید.منم ماما ام الان تو بیمارستان.ولی واقعا استرسش اذیتم میکنه

الانم‌ بیمارستانم. ولی سال اول بهم سخت گذشت و کارم زیاد بود 

خوبی که ازحد بگذرد نادان که هیچ عاقل هم خیال بد کند هرچیزی به اندازه😉😉🤗🤗🤗
به نظرتون برای زایمانم مامای همراه و خصوصی بگیرم خوبه؟

اره خوبه بنظرم ارزش داره تکنیک و روش هایی انجام میشع به تسریع زایمانت کمک میکنه

خوبی که ازحد بگذرد نادان که هیچ عاقل هم خیال بد کند هرچیزی به اندازه😉😉🤗🤗🤗
من نمیدونم چرا انقدر بانکیا مینالن از اوضاع اقتصادیشون..من هرکیو دیدم حداقل وضعش متوسط روبه بالا بود ...

من نمی نالم .

ولی حقوقم از معلم بالاتر نیست .

تحصیلدار هم نیستم - با مدرک لیسانس استخدام شدم - استخدام رسمی - 12 سال پیش

مرد متولد 1360
2706