2752
2734
عزیزم من ۱۰ سال پیش لیسانس گرفتم قصد  نداشتم تربیت معلم شرکت به دلایلی ولی پسرخاله و دخترخاله ...

خب بدبختی همینه دیگه که پولی نمیدن هیچچی مفت کار میکشن بازم میگن که پول مفت میگیرید 

و وضع مذهبیه منم تعریفی نداره متاسفانه من با کاشت ناخن مدرسه میرفتم چند بارم هشدار دادن گوش نکردم الان حاملم خودم دراوردم نماز اینا بخونم دیگه و سه تا تو هانوادمون فوق لیسانس عمران داریم دو تاش بیکارن یکیش تو مشاور املاک باباش نیشینه شما خیلییی شانس داری که کار پیدا کردی 

شرایط برای دفتر بیمه زدن چجوریه؟ میشه توضیح بدید؟ ممنون

گلم الان رو نمیدونم اما راهی که خودم رفتم رو براتون میگم 

من دانشجو بودم که توی تاکسی نشسته بودم و در حال مطالعه یک کتاب موفقیت بودم که کناریم یک آقا بودن که گفتن خواهرم دفتر بیمه دارن اگر دوست داشتی به این کارت دفتر 

منم زنگ زدم و با خواهرشون یه قرار گذاشتم و رفتم دفترشون و برام توضیح دادن که فلان شهرک صنعتی میخواییم بری و بیمه های مسئولیتشون رو بگیری برامون ... خلاصه منم رفتم و خوشم اومد و تونستم خیلی بیمه نامه به دست بیارم بعد دفتری که توش کار میکردم گفت برو چندتا مدرک فروش بیمه بگیر منم به صورت تخصصی چندتا رشته ی بیمه ایی رو گذروندم و نمره هام بالا شد ... 

کسی که مدرسمون بود بهم گفت چرا نمیایی دفتر بیمه بگیری شما که چندماه دیگه دوساله که داری کار میکنی!منم گفتم مگه دفتر میدن ؟گفت چرا که نه بیمه ما بیمه سرمد بیمه فلان و بیمه فلان تا آخر سال کد میدن فقط باید امتحان اصلی بیمه مرکزی رو بدی و منم برات اسم مینویسم که بری توی لیست درخواست کد 

منم کلاسای همون استاد رو دوباره شرکت کردم و آزمون ثبت نام کردم و بعدش هم امتحان رو قبول شدم وچند ماه بعدش کد گرفتم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه زیاد...آزمون میگیرن بعضی وقتا اونم پذیرشش خیلی کمه...ولی واقعا شغل پراسترسیه

اره همینه میدونم ولی قضاوت خیلیه چون پسر یکی از اشناهامون تا درسشو تموم کرد ازمون داد قبول شد استخدام شد 

اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین 
2731
دقیقا خیلی جون کندم ۲۸سالمه و کد دفتر بیمه ژنرال دارم  مهندسی خوندم و دفتر فنی پارسال تاسیس کر ...

شما استراحت کن

ولی عنوان جون کندن خیلی زشته،خیلی 

من خودم شاعلم به پولش احتیاج ندارم ولی عشقی که به کارم دارم مجابم میکنه شاد باشم ،

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
خب بدبختی همینه دیگه که پولی نمیدن هیچچی مفت کار میکشن بازم میگن که پول مفت میگیرید  و وضع مذه ...

انشالله موفق باشی در هر شغلی که هستی

هر شغلی سختی داره 

انشالله سلامت باشید

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
عزیزم من ۱۰ سال پیش لیسانس گرفتم قصد  نداشتم تربیت معلم شرکت به دلایلی ولی پسرخاله و دخترخاله ...

همین بالا یه دختر خانمی گفتن تو ناحیه دو ۶۰۰۰اخرین رتبه بوده ور داشتن پسر خاله دختر خاله شما چه جور درسش خوب نبوده قبول شده سهمیه داسته حتما یا شما این جور دربارشون فک میکنی ۶۰۰۰اخریییشه حتما حداقل ۵۵۰۰اینارو اوردن دیگه طفلکا 

گلم الان رو نمیدونم اما راهی که خودم رفتم رو براتون میگم  من دانشجو بودم که توی تاکسی نشسته بو ...

خیلی ممنون از اینکه تجربه اتون در اختیارم گذاشتید

راستش یه پس زمینه ای داشتم حتما بیشتر فکر میکنم با توضیحاتتون

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
بیمه سرمد خوبه ؟

سرمد هم خوبه البته بستگی داره که چندتا ویزیتور خوب داشته باشی و شهرتون هم واحد خسارت داشته باشه وگرنه اگر واحد خسارت یه شهر دیگه باشه کسی نمیاد 

به نظر خودم واحد خسارت بیمه پاسارگاد و ما خیلی خوبن خیلی بهتر از بقیه بیمه ها خسارت میدن و کارشناس هاشون دست و دلبازترن 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
همین بالا یه دختر خانمی گفتن تو ناحیه دو ۶۰۰۰اخرین رتبه بوده ور داشتن پسر خاله دختر خاله شما چه جور ...

نه اتفاقا آدم های درستی هستن خودشون تعریف کردن 

هر سال متفاوته 

یعنی شما میخوای در مورد افکار من در مورد بستگانم قضاوت کنید؟

سرمد هم خوبه البته بستگی داره که چندتا ویزیتور خوب داشته باشی و شهرتون هم واحد خسارت داشته باشه وگرن ...

معرفی کردن پاسارگاد رو ولی خب خیلیا گفتن خوب نیس فلانه منصرف شدم واقعا موندم کی رو انتخاب کنم 

اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین