2752
2734
دبیری اوردن سخته باید رتبه خوب داشته باشی. با ۶۰۰۰ منطقه دو شانس میخواد قبول شدنش ولی اموزش ابتدایی ...

دبیری اوردن منظورتون همون دانشگاه فرهنگیانع؟

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
دبیری اوردن سخته باید رتبه خوب داشته باشی. با ۶۰۰۰ منطقه دو شانس میخواد قبول شدنش ولی اموزش ابتدایی ...

بله 

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2731

اخه سخته مخصوصا استثنایی من یه بار رفتم مدرسه اینقد گریه کردم فشارم افتاد وای خدا صبر بده 

شما استراحت کن ولی عنوان جون کندن خیلی زشته،خیلی  من خودم شاعلم به پولش احتیاج ندارم ولی عشقی ...

تابستان ۹۵ فقط ۴۰تومن پول خالصی بود که درآوردم و کمترین درآمد تابستونم بود و ماشین خریدم میدونی واقعا خسته ام و از کار کردن لذت نمیبرم 

شما امسال تابستون چقدر درآمد داشتید؟ از چه چیز کار کردن لذت میبرید؟

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
نه اتفاقا آدم های درستی هستن خودشون تعریف کردن  هر سال متفاوته  یعنی شما میخوای در مورد ...

چه خوب اونا فضایی ان حتما چون الان تو ص قلم چیم سرچ کردم اخرش ۶۰۰۰ره اونا خیلی شانس دارن پس چون قبولی تا اینجاست لیمیتش دیگه نمیدونم 

تابستان ۹۵ فقط ۴۰تومن پول خالصی بود که درآوردم و کمترین درآمد تابستونم بود و ماشین خریدم میدونی واقع ...

اینکه شما خسته شدید تقصیر کسی نیست

خداروشکر من درامدم خوبه تو یکسال هم ماشین خریدم هم طلا کنار گداشتم

انگیزم از کار کردن پول نیست لدتی که میبرم،همون دعا خیر بیمارا برام کافیه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
اره استثناییو چون هر کسی نمیره حتی راحت تر از ابتدایی پذیرش میکنن ولی واقعا سخته از نظر روحی

به خدا کم مونده بود سکته کنم بمیرم اینقددددرررر گریه کردم دیگه واقعا حالم بد بود بمیرم برا دل مادراشون 

چه خوب اونا فضایی ان حتما چون الان تو ص قلم چیم سرچ کردم اخرش ۶۰۰۰ره اونا خیلی شانس دارن پس چون قبول ...

چون قبول شدن فضایی هستند؟؟

شایدم طبق حرفتون شانس دارن!

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
کدوم بیمه ها مد نظرت هست؟

من همه رو سوال کردم هرکی یه چی میگفت درموردش ولی من خیلیا بهم گفتن اگه بیمه زدی برات مشتری میاریم بازم دودلم 

اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین 
تابستان ۹۵ فقط ۴۰تومن پول خالصی بود که درآوردم و کمترین درآمد تابستونم بود و ماشین خریدم میدونی واقع ...

منم مثل شمام از کار خسته میشم

الان چند ماهه نشستم خونه فعلا

منتظر شغل دلخواهمم ک اگه خدا کمک کنه اوکی شه هم دولتیه هم روزی ۴ ساعت کار کردن اوکیه 

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2706