2733
2734
عنوان

دیشب یه اتفاق عجیب افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 13595 بازدید | 169 پست
آره دیگه. من بی اختیار یه مسیری رو رفتم که کاری اونجا نداشتم و این پیرزن طفلک رو پیدا کردم 

شمارابطت راباخدابهتر کن انشااله که رابطت با شوهرت عالی بشه.سوره مزمل وطلاق رابخون.همگی دریک ناامیدی عجیبی دست وپا میزنیم

کار اگه ب جدایی رسید بگو من جایی نمیرم تو ناراحتی پاشو برو هیچوقت خودت ازخونه نرو ک هم متهم ب عدم تم ...

کلی زگیل تناسلی داره انتظار داره کنارشم بخوابم تا الان خدا بخم رحم کرده ک ازش نگرفتم

قوم شوهر مثل درخت کنار توالتن🌴🚽 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایه شون نشست 😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا اجازه نمیدم نمازو روزم غذا بشه هرانچه چله و دعا بود انجام دادم و بی نتیجه

خب پس خودتون‌رو بسپارید به خدا و تقدیر الهی خدا خودش بهتر از هر کسی خیر بنده هاش اگاهه گرچه در ظاهر تلخ باشه

وقتی امام خمینی پسرش رو ترور کردن امام گفت این یک لطف مهفی خدا به من بود که همون شهادت فرزند امام‌جرقه های اولیه انقلاب رو زد

2731
فدات شم مهربون. ممنونم این روزها از چند جهت به مشکل برخوردیم خیلی نیاز به دعا داشتم ممنونم ازت

زنده باشی عزیزم 

اینم یه مرحله از زندگی ات هست که به امید خدا به خوبی و خوشی می گذره 

به این فکر کن اون خدایی که تو رو از راهی می‌بره که در راه مونده ای رو کمک کنی ، بد تو رو نمی خواد ، رهات نمی کنه 

مامور بودی ک ب پیرزن کمک کنی،خداخیرت بده،پیرزنه حتما خیری کرده بوده ک دستش رو گرفته میگن تو نیکی کن ...

خیلی زن مهربونی بود حالا من دیشب تا حالا نشستم چشمم به دست ایزد ببینم مشکلمون حل میشه یا خدا که حل بشه. 

فقط میدونم الان سرگردون ترینم دلم میخواد ازش جدا شم وقتی نمیخوادم چیکار کنم ولی ن جایی برای رفتن دار ...

به قول دوستان خودت اقدام نکن، بذار تمام کارارو خودش انجام بده شما فقط به فکر کارباش، آنلاین شاپ اگه امکانشو داری انجام بده، یکی از اشناها اگه مغازه داره بگو من برات اینترنتی میفروشم تو ارسال کن سهم خودتو بردار از فروش

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
خیلی زن مهربونی بود حالا من دیشب تا حالا نشستم چشمم به دست ایزد ببینم مشکلمون حل میشه یا خدا که حل ب ...

ادم باید از خودش شروع کنه بعصی وقتا از بیرون باید آدم خودشو نگاه کنه شاید مشکلی داشته باشه

دوست داشتن جای خود اما دلم آدم هم می شکنه وزجرو عذابی که می کشه جای خود۰من‌ تاحالا به کسی تا تونستم دل نشستم ولی آدم باید مواظب رفتار و اخلاقش باش دل که اسباب بازی نیست .وابستگی خیلی بده ۰تو الان کسی و دوست داشته باشی دلتو بشکنه می بخشی .زبونی میگی ولی ته دلت چی 
خیلی زن مهربونی بود حالا من دیشب تا حالا نشستم چشمم به دست ایزد ببینم مشکلمون حل میشه یا خدا که حل ب ...

مطمئن باش همین کمکت برا نجات بخشِ یاتواین دنیا یاهم اون دنیا صددرصد دستت رو میگیره چون کمکت بی ریابوده

دعاکنید لکنت پسرم خوب بشع خیلی اذیت میشه و خجالت میکشه😔😔دعاکنید شوهرم سر براه بشه و اعتیادش رو ترک کنه و هرچی صفاتِ بد داره درست کنه خسته شدم دیگه تحمل ندارم😭😭😭😭😭😭😭
سر ودلش جای دیگه گررررمه متاسفانه

چیزی ک خودم بدجور تو مغزم رفته اینه ک انگار داره خیانت میکنه وگرنه چطور بعد ۱۱سال زندگی تو این یه هفته یادش افتاد از ربخت من بدش میاد دلش نمیخواد منو ببینه

به قول دوستان خودت اقدام نکن، بذار تمام کارارو خودش انجام بده شما فقط به فکر کارباش، آنلاین شاپ اگه ...

والا تصمیم گرفتم اگ واقعا قصدش جدایی بود زنگ بزنم اورژانس اجتماعی ک اونم یکی از دوستام پیشنهادشو داد ولی بدون پسرم نمیسه میدونم ک نمیده بهم