2733
2739

نه هفته بار دارم چند ساله نماز نخوندم وقتیم شروع میکنم بعد چند روز برام بی اهمیت میشه وولش میکنم یا قضا میشه مخصوصا نماز صبح الانکه بار دارم دوست دارم بخونم چجوری این تنبلی کنار بزارم دوست دارم به خدانزدیک تر بشم

خدایا هوای دل همه بنده هاتو داشته باش آمییییییییییین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقت اذان بخون...برای منم دعا کن باردار شم...

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2731

فقط کافیه موقع اذان هرکاری داری بزاری،وضو بگیری بقیه‌اش حله

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2738

واقعااراده‌میخواد...ازخدااابخواه....

منم‌ازماه‌رمضون‌اصلاااخودبخودنمازامومیخونم

‌سعی‌میکنم‌نزارم‌قضابشه...هیچ‌تصمیمی‌نداشتم.

۹۹/۹/۹‌کلی‌اتفاقای‌خوب‌برام‌‌افتاده❤🍃شاه‌هَست‌حُسین‌پادِشاه‌هَست‌حُسین...❤🍃وتوپَنایی‌درهرپِیشامدبـــَد......❤🍃
واقعااراده‌میخواد...ازخدااابخواه.... منم‌ازماه‌رمضون‌اصلاااخودبخودنمازامومیخونم ‌سعی‌میکنم‌نزارم‌ق ...

خوش بحالت....لاک میگن درست نیس داشته باشی ونمازبخونی باید همیشه بدون لاک باشم دیگه

خدایا هوای دل همه بنده هاتو داشته باش آمییییییییییین  

نی_نی_یار_شب    @نی_نی_یار_2    @نی_نی_یار_3   @نی_نی_یار_5    @نی_نی_یار_41‍ ‍ بخدااا خسته شدم ای همه ادم نمیتونید ی لغو‌کاربری انجام بدید پس برا چی شمارو انتخاب کردن خجالت بکشید چن ساعته دارم تگتون‌میکنم..لغو کاربریمو بزنید دیگهههههه اهههههههه حتما بتید فحش بدن تا سر و‌کلتون پیدا شه