2737
2739
عنوان

باردارم دوست دارم نماز بخونم چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 37 پست
خوش بحالت....لاک میگن درست نیس داشته باشی ونمازبخونی باید همیشه بدون لاک باشم دیگه

آره‌دیگه‌گلم....

۹۹/۹/۹‌کلی‌اتفاقای‌خوب‌برام‌‌افتاده❤🍃شاه‌هَست‌حُسین‌پادِشاه‌هَست‌حُسین...❤🍃وتوپَنایی‌درهرپِیشامدبـــَد......❤🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عین توام دقیقا. هرروزم شوهرم ازم میپرسه نماز میخونی قران میخونی؟ میگم اره . منم ۵ هفته باردارم& ...

شوهرت میخونه؟من شوهرم کارنداره ولی خودم میخوام ....توهم مث من تنبلیت میشه؟

خدایا هوای دل همه بنده هاتو داشته باش آمییییییییییین  

اول وقت تا اذان رو شنیدی شیطون رو لعنت کن و بلند شو چهل روز این کارو کردی خودکار بلند میشی

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2728

انا یکی دوروزه تصمیم گرفتم وسط رفت وامدم سجاده پهن کنم واصلا جمع نکنم همیشه ولو باشه که هی چشمم بهش بیفته واستم به نماز.از همسایمون یاد گرفتم

روز ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگی من افتاد.
2738

من اطرافیانم خیلی کم هستن اونایی که میخونن بابام خدابیامرز خیلی باایمان بود پیشنماز بود نتونست مارو نمازخون کنه خیلیم سعی کرد 

منم نماز صبحم قضا میشه همیشه انقدر ناراحت می شم نمی تونم بیدار شم راستی خانوما من هفته ۶ هستم کی برم ...

8هفته واسه قلب ولی من نرفتم

برای نماز صبح هم اگر احیانا خواب موندی هر وقت بیدار شدی سعی کن بخونی.  نتیجه خوبی داره ان شاءالله

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
شوهرت میخونه؟من شوهرم کارنداره ولی خودم میخوام ....توهم مث من تنبلیت میشه؟

اره . خیلی تنبلیم میشه ولی چون نی نی دارم دوست دارم بخونم دوس دارم قران بخونم چون اعتقاد دارم رو بچه تاثیر داره بیا شروع کنیم 

امید زندگیم دوقلوهام😍