2733
2739
عنوان

چااالشششششش...

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 216 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من آرزوم واسه بقیه والبته خودم همیشه سایه بابا مامانمون بالاسرمون باشه الهی آمین😍 آرزوم واسه خودم ا ...

ایشالا یه خونه خوب قسمتتون بشه که از در و دیوارش عشق و آرامش براتون بپاچه بیرون🥰🥰😎😎

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
2738
فداتم که😘💖 الهی آمین

❤❤

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
فداتم که😘💖 الهی آمین

فقط بمن بگو اینوکی گفته 😤چرا فقط جیگرو طلااااااااااا بیا اینجا هرکی هستی میخوام بکشمت

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...

مشکل خانوادگیمون حل شه🥺

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰