2733
2734
عنوان

چااالشششششش...

| مشاهده متن کامل بحث + 1126 بازدید | 216 پست
قبل اینکه رشته اضافه کنیم یه ملاقه آش میریزم تو کاسه خنک که شد دوقاشق خامه بهش اضافه میکنم هم میزنم ...

مرسی 🌹

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلا 

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2728
جان؟! 

خوبی دختر منو اصلا یادته؟

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
خوبی دختر منو اصلا یادته؟

مگه میشه یادم نباشه، شما عشقی😍💋💋

نمیدونم شاغلی یا خونه دار، ولی حس میکنم خیلی دغدغه داری

راستش روم نمیشه تو مسخره بازیامون صدات کنم🙈🙈

وگرنه جات اینجاست خوشگلم❤️❤️❤️

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
مگه میشه یادم نباشه، شما عشقی😍💋💋 نمیدونم شاغلی یا خونه دار، ولی حس میکنم خیلی دغدغه داری راستش ...

قربونت 😍😘😍😘

تازه درسم تموم شده عزیزدلم😘😍

دغدغه برای همه هست مهربونم

خوشحال میشم صدام کنی😘💞💞